Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyek menő és jó tanuló...

Hogy legyek menő és jó tanuló is egyben?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 19:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Melyikkel van gond? Menő vagy, de rosszul tanulsz, vagy jól tanulsz, de nem vagy túl népszerű?
2010. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
minden a kisugárzáson múlik, meg azon, hogy milyen társaságban vagy. én viszonylag népszerű vagyok, de sok időt szentelek a tanulásnak is.
2010. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
70%
Egyszerű! Jól tanulsz de a szünetekben/otthon inkább az ismerőseiddel legyél:)!
2010. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Jó tanuló vagyok!!!!!!!

De ha csak a haverokra figyelek, akkor nem megy a tanulás, és ha csak a tanulásra összpontosítok, akkor a barátok nem lesznek többé barátok!!!!!!!!!!

Érted??????

2010. márc. 27. 19:29
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

Egyszerű kérdés:

SEHOGY!

Aki menő az cigizik, mindenkinek beszól, bunyózik, és minden péntek meg szombat este kottrészegre issza magát, modell alkatú barátnője van és ezzel henceg....

Nálunk ezek "voltak" a menők, én jobb tanuló voltam, nem is vettek be ez miatt...

De ha feltétlen bele akarsz kerülni a menő zónába, és jól is akarsz tanulni, akkor cigire szokj rá.

Mielőtt még itt mindenki leoltana hogy erre buzdítom az ifjúságot, ez ÍGY VAN.

Folyton reklámozzák meg minden ezzel van tele, hogy ciki a cigi, meghogy csak lúzereknek való...

SAJNOS A VALÓSÁG AZ ELLENTÉTE:

a cigi menő dolog, társaságépítő tulajdonsága van, valamint kapcsolatteremtő is....

Pl. ha egy csapat dohányzóhoz odamész hogy adjanak tüzet, tuti ott maradsz velük dumálni, és köv. szünetbe (suliba órák közti) már együtt vagy velük, vannak haverjaid, és bizonyos mértékig befogadnak "menőnek"


Még egyszer írom, ez csak a legvégső eset, és tényleg csak akkor alkalmazd, ha a testi egészséged árán is "menő" akarsz lenni Valakiknek a szemében.


Másik megoldás:

Alakítsd ki magadról az alkoholista képet.

rendesen intézd el magad, de úgy hogy azt többek bizonyítani is tudják, (tehát nem otthon egyedül iszod le magad), pl. buli, és csinálj vmi hülyeséget erre had ne adjak tippet.


DRASZTIKUS MEGOLDÁS / LEHETŐSÉG MINDKETTŐ, DE EZ VAN, A 15-22 ÉVESEK KÖRÉBE EKKOR SZÁMÍT VALAKI "MENŐNEK"!


Esetleg vmi szélsőséges dolog ha kiderül rólad, hogy drogos voltál, vittek be zsaruk jó párszor, testépítettél régebben, és koxoztál/szúrtad magad, vagy van egy "turbóverdád" amibe már egy lakás ára benne van.


Lehet én voltam rossz társaságba, de amit látok manapság az is erre a logikára vezethető vissza!

2010. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

Jah amit írtam az akkor érvényes ha ha fiú vagy.

Lányoknál ezt a rendszert nem ismerem.

2010. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
lány vagy fiú vagy?
2010. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ez szerintem attól függ,milyen társaságban akarsz menő lenni ... ha a menő menőknél,akkor sajnons igaza van a 19_39-es válaszolónak.lehet lepontozni,nem érdekel,de az igazság ez.nyolcadikos vagyok,a mi sulinkban is csak azok számítanak igazi jó arcoknak,akik isznak,cigiznek,fűvel fával smaciznak/valaki már nemi életet is él nyolcadikosan... persze emellett lehet,hogy tudnál is tanulni,ha eléggé odafigyelsz... :D bár ez nehéz.ezek a mai ,,menők". :/

14/L

2010. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Önbizalom, kisugárzás. :)

Nállunk a suliban van pár gyerek aki nagyon jó fej, közben ötös tanuló.

Nehéz, ritka de sok sikert hozzá!:D

15L

2010. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
19%
A 19:39esnek tökéletesen igaza van.
2010. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!