Ez ciki szerintetek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és amióta az eszemet tudom teljesen természetes számomra, hogyha elmegyek valahova vagy megjövök valahonnan akkor megpuszilom a szüleimet. Sőt lefekvés előtt is mgpusziljuk egymást. Azért írom most ezt a kérdést, mert a napokban iskolába indultam és anya kikísért és megpuszilt. egy lány közben elment előttünk és elfolytotta a nevetést (a lány 18 éves). Ti meg szoktátok puszilni a szüleiteket és ha nem, akkor szerintetek ciki, ha valaki megpuszilja?
2010. márc. 27. 20:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Ne is törődj vele.
2010. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam, anyut soha, aput néha. De szerintem nem ciki, ha ciki,hogy szereted a szüleidet...akkor már elég gáz világban élünk...


16/L

2010. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Én csak anyum puszilom meg mikor reggel elindulok, de nem az utcán, hanem a konyhában :D


Amugy nem tartom cikinek, de sokan igen! Főleg a 15-20közötti korosztály:)


Mikor én is annyi voltam akkor semmi pénzért nem pusziltam volna meg az utcán a szüleimet, de háát hogy most mit tennék, nem tudom... :)

2010. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem ciki,, én is mindig megpuszilom őket :)


15/L

2010. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki, sőt az a ciki, (de nem neked) ha valaki kinevet ezért!
2010. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámat megszoktam lefekvéskor..
2010. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. márc. 27. 20:53
 8/26 anonim ***** válasza:
68%
Sosoe puszilom meg őket és nem szeretem, ha közel jönnek hozzám vagy hozzám érnek. Amúgy szerintem egyáltalán nem ciki. Én érzem magam gáznak, hogy ennyire távolságtartó vagyok.:S Ha valaki kinevet ezért, akkor képzelheted neki milyen lelki világa lehet, ha neki ez ennyire megdöbbentő.
2010. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam/szeretem, de ha valaki ezt gáznak találja, annak nem volt gyerekszobája...
2010. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig megpuszilom őket, pedig nem valami jó a kapcsolatunk. Az egészre az késztet, hogy a nagyanyám összeveszett apummal a halála előtti napon, vagyis haraggal váltak el. Én nem akarom, hogy így legyen, még akkor se, ha én halok meg.

Egyébként egyedül egy olyan ember van a világon, akit szívesen ölelgetek - de ő már más téma :D

2010. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!