Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy ha szerződé...

Miért van az, hogy ha szerződést tesznek elém, megrettenek?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, mostanában több szerződést is kötöttem. Elhelyezkedtem egy cégnél, nem féltem a helytől meg a mnkától, de elém rakott egy munkaszerződést melyben le van írva a munkakör, stb. és megilyedtem. Előtte egy Vodafoneos szolgáltatást már hetekkel előtte kiválasztottam, vártam, örültem Neki, mikor az üzletben elém nyomták a ,,papírt" megrettentem. Miért félek a szerződésektől?


21 éves vagyok.


2016. jan. 21. 21:27
 1/2 anonim válasza:
Azért mert nem vagy hülye
2016. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sok rosszat hallottál, félsz elköteleződni


amúgy nem kell félni tőlük, csakmindig át kell olvasni, mindig kérni kell példányt belőle ha aláírod (igen, sajnos van ahol ezt külön kérni kell, mert maguktól nem adnának... pl. pannonworknél jártam így)

2016. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!