Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bolond vagyok vagy csak túl...

Bolond vagyok vagy csak túl szórakozott?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem Makóról kerékpárral Kiszomborra a boltba,hogy miért pont oda azt nem tudom,de lényeg a lényeg gyalog jöttem haza kerékpár nélkül és ez otthonig fel se tűnt.Egy másik alkalommal véletlenül letértem az útról és egy kis ösvényen hajtottam addig amíg be nem értem egy faluba,ahol mindenhova ki volt téve a román zászló és akkor vettem észre,hogy Óbébon(Romániában) vagyok pénz és útlevél nélkül.Amúgy szabadidőmben a garázsban kísérletezek és többnyire csak robbantani szoktam miközben próbálom összeszerelni a teleportert vagy az időgépet.Állandóan valami hülyeség(többnyie bizar tragikomédiák) járnak a fejemben és ezért mindig poénkodok.

2016. jan. 26. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha élvezed ezeket akkor nincs baj vele ,de ha lehet maradj határon belül :D
2016. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

velem is szoktak ilyesmik történni :D

csak a határon bellül :)

2016. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!