Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » S. O. S Mostanaba nagyon...

S. O. S Mostanaba nagyon rossz kedvem van es elgondolkoztam az öngyilkosságon es nos. Meg is tettem. Felvagtam az ereimet de nem komoly. Es tudnátok valamit tanácsolni hogy eltereljem errol a figyelmemet?

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 17:41
 1/5 XDyolokrumpli válasza:

Nem tudom milyen az életed, de próbálj meg bele több örömöt vinni. Pl.: Halgass szöveg nélküli lágy zenét, sportolj.

Nekem is volt ismerősöm aki rosszabb helyzetben öngyilkos akart lenni de még mindig él próbálj a pozitív dolgokra gondolni s ne a rosszakra.

2016. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 John J. Rambo válasza:
Hát először is kösd be! Keresd vicces emberek társaságát, légy társaságban minél többet, nézzél vígjáték filmeket és mindenek előtt maszturbálj többet(munkahelyen, otthon, bevásárló központban)!!! Vegyél házi pálinkát, ügyelj arra h ne legyen agyon cukrozva, van ez a szanax, príma cucc láttam tőle embereket 0-24ig vigyorogni, tuti h úgy is aludtak, aztán lehet horgászni is vagy motorozni, személy szerint én a motorra esküszöm, a horogról max a halat tudod húzni, de itt van ez az isten adta ajándék a sebesség, van gázkar! váltó! jobb esetben fék is! de ha nincs! MÉG IZGALMASABB!!! röviden ennyi, remélem tudtam segíteni, ha érdekel még bővebben kérlek jelezd!
2016. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2


Benyugtatózva részegen száguldozni a bevásárlóközpont előtt miközben recskázol a motoron, na az már beutaló a zártosztályra.


Gondolom a kérdező csak megpróbálta az öngyilkosságot ami nem sikerült, mert ha megtette volna, akkor nem írta volna ki a kérdést.


Végezhetsz fizikai munkát, vagy testedzést, esetleg jógázhatsz is. Szedjél magnéziumot, illetve egyél olajos halakat (D-vitamin forrás). Kereshetsz magadnak egy hobbit, de lehetőleg olyat ahol mozogni is tudsz.

2016. jan. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én is hasonlóan érzem magam...

készíts motivációs falat, nekem az segített. rakj rá olyan képeket és idézeteket, amik motiválnak téged.

elcsépelt amit a többiek írtak, de fontos, hogy még ha padlón is vagy, tudj vidámságot vinni az életedbe. fuss, sportolj, az tényleg segít. főzz, süss különleges ételeket. kirándulj, az ingyen van. hallgass jó zenéket, nézz jó, vidám filmeket vagy rajzfilmeket (south park, family guy) találd meg a hobbidat, amit tényleg szívesen csinálsz. fotózz kirándulás és futás közben :) szerezz barátokat, lelki társakat, akár a neten, ha most nem érzed úgy, h ez élőben is menne.

eső után szivárvány jön, sosem szabad feladni, gondolom még fiatal vagy, előtted az élet, előtted a nagy Ő, és még sok minden más. :)várd ki türelmesen a te idődet, én is azt teszem. tarts ki.

2016. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lilly Hoying@1 válasza:
Szia.. Ha gondolod és szeretnél valakivel beszélgetni engem bármikor megtalálsz.. én is megtettem többször is azt hiszem tudom mit érzel bár nincs két egyforma érzés... Szerintem járj el otthonról... próbálj kemény zenét hallgatni az erőt ad nekem pl: Davey Suicide [link] Hallgasd meg! :)
2016. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!