Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
Probálom megtalálni nagam,de 27évesen nem sikerült még,probálok,jó nö lenni,de hiába probálok,de nem sikerül,olyan jo lenne,ha mosolyogva neznek bele a tükörbe,hogy igen én is csinos vagyok.Minden nap sirok,bármiért.Ugy veszem észre,hogy csak akkor van talán jó kedve,ha iszok valamit,ne értsetek félre nem részegségik.de azt mondják ciki ha lány iszik.De jobban ilyen különleges alkoholt szeretek,azért legyen egészséges.Szerintetek nem fogok rá szokni az alkoholra?

2016. jan. 28. 09:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2016. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Amúgy meg azt mondom, hogy válaszd az életet!

Változtass, próbáld meglátni a szépet a világban blablabla.

Mert rá fogsz szokni, ha megszokássá válik a piálás, tök mindegy mit iszol. Próbáld elvonni a figyelmed róla valami értelmesebb dologgal, mert tényleg nem lesz jó vége.

2016. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Költőnő? ***** válasza:
27 évesen már nem lánynak kellene érezni magad
2016. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2016. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Imádok sportolni,és még sincs önbizalmam,meg egész nap dolgozok,szorgalmas vagyok tulzottan,inkább én is ezt csinálnám
2016. jan. 28. 09:58
 6/18 A kérdező kommentje:
Régen,volta a moksa amitöl jobb hangulatom volt,valamikor,de az uj moksátol,nem érzem ugy.Meg voltak a hajtás macerátumok,azt meg betiltották,pedig az nagyon jó termék vokt csak abból is a vörösáfonya hajtas macerátumot probáltam ki,kiakartam volna probálni a másikokat is,de mikor oda került volna a sor egy bio boltos csávo,mondta ,hogy már egyiket sem lehet kapbi,mert betiltották,mért tiltják be a jó termékeketnem értem,mirejó
2016. jan. 28. 10:19
 7/18 anonim ***** válasza:

Miből áll neked, hogy jó nő akarsz lenni?

Szerinted mitől lesz valaki "jó nő"?

Csak a külső adottságaiddal nem vagy elégedett ezért zavar a tükör és amit benne látsz, vagy a belső tulajdonságaid is zavarnak?

Ezek fontos kérdések azért!

Megpróbálhatlak felvidítani vagy más szemszögből megközelíteni a dolgot de ahhoz kicsit többet kell tudni rólad...

2016. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Lelkileg kellene rendbejönnöd előbb, leírás alapján az idegeid tönkrementek.
2016. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni de jó úton haladsz az alkoholizmus felé..és az nem függ az ital minőségétől..én azt hiszem hogy nem vagy elégedett magaddal.. gondold végig,mi az amin változtstnál mikor belenézel a tükörbe.. tudod, van egy jó mondás hogy nincs lehetetlen csak tehetetlen :)
2016. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem csodálom,ami mögöttem van,állandóan feszült vagyok.és aludni sem tudok,
2016. jan. 28. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!