Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetek az ellen, hogy ne...

Mit tehetek az ellen, hogy ne legyek szószátyár?

Figyelt kérdés

Sajnos gyermekkoromban otthon mindig szigorúan beszámoltattak mindenről,meg voltam sok iskolai molesztálásnak kitéve ami abból állt,hogy szóbeli erőszakkal,megfélemlítéssel,zsarolással kiszedtek belőlem dolgokat.Hatalmas erőfeszítéseket teszek mindig a határaim meghúzásáért,és a bátor magatartásomért.Igaz 36 évesen egyre jobban kiállok magamért,de sajnos hajlamos vagyok magamról olyan dolgokat elmondani amit nem kéne,és reflexből,pedig nem tesz föl senki kínos kérdéseket.Ha úgy lenne,akkor lebénulnék,és megadnám magam.A gyerekkori erőszakos környezetben azt tanultam n,hogy nem mondhatok ilyen elszólásokat:Semmi közöd hozzá!Nem tartozik rád!Neked ez nem mindegy?????

A boltba hajlamos vagyok megnézni jól adtak e vissza,ami bunkóság részemről.



2016. jan. 31. 10:44
 1/2 anonim válasza:
Ajánlom a keleti kultúra tanait. Lehet hülyeségnek tartod de nem az, megéri. Tisztítsd meg a csakrád, járj jógára, ha teheted. Ha megtisztítottad az összes csakrád, tudni fogsz ezen változtatni.
2016. febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Visszafelé válaszolva: nem, nem bunkóság, ha megnézed a visszajárót! Sőt, a blokkot is nézd meg, az van-e rajta, amit vettél.

Olyanokat valóban ne mondj, hogy semmi közöd hozzá, stb, de azt nyugodtan közölheted: erről nem szeretnék beszélni, most nem alkalmas, később esetleg visszatérhetünk erre a kérdésre.

Gondolj arra, Te másoktól mindig,mindent szívesen meghallgatnál, minden apró-cseprő dolguk érdekel? Ha nem, akkor Te se zúdítsd rá másokra magadat. Ha van gyereked, őt is kellemetlen helyzetbe hozhatod akaratlanul is.

2016. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!