Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bikini, milyen fazon állna jol?

Bikini, milyen fazon állna jol?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és már régota nem mentem strandra, mert önértékelési problémáim voltak de történt velem egy s más, öngyilkos lettem és ezután teszek mindenre ilyen vagyok és kész.. De megyünk nem soká anyummal 3 hétre 220kmre innen a vidéki házunkhoz az alföldre, és ott Szolnokra elmennénk majd strandra. Csak nem tudom milyen fürdöruha állna nekem jol, a sötét szineket szeretem de a fazont még mindig nem tudtam eldönteni.. [link] Kb ilyen alakom van csak kicsit kissebb melleim vannak. A kérdésem az lenne, milyen fazonu bikini állna nekem jol.?
2016. febr. 25. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen, de a melleidet tartsa.
2016. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:DD Én francia bugyis félére gondoltam de köszi, és alap, nem 1 szál bugyiban akarok flangálni.:D
2016. febr. 25. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

"öngyilkos lettem és ezután teszek mindenre"


Igen, akik öngyilkosok lesznek, azok utána általában tesznek mindenre. Főleg mivel holtan nem sok mindennel lehet foglalkozni. Azért sajnállak, hogy ilyen rossz a lelki világod. Először öngyilkos akarsz lenni (mert gondolom mégsem sikerült annak lenned, ha még tudsz írni), utána meg szarsz mindenre. Nagyon szomorú lehet neked, nagyon sajnállak, de komolyan. Biztos megvan az oka, hogy ilyen vagy. El kéne járnod pszichiáterhez, vagy pszichológushoz. Hátha tud segíteni. Ha már egy barátod (vagy ismerősöd) sem meri tőled megkérdezni, hogy miért vagy ilyen, akkor az orvos hátha tud segíteni.

2016. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdésre:

Olyat válassz, amilyen jól áll. De ha érdekel az, hogy hogy nézz ki, akkor mégsem szarsz mindenre, max csak úgy csinálsz, mintha szarnál, de valójában érdekel ki mit gondol rólad. És ha nem akarnál róla beszélni tudat alatt, akkor nem írtad volna ki az önismereti kérdésekhez, és nem írtad volna le az öngyilkossági kísérleted. Biztos vagyok benne, hogy számodra a fő probléma a saját viselkedésed, mint az, hogy milyen fürdőruhát vegyél fel. Ez a fürdőruhás cucc csak ürügy, valójában beszélgetni akarsz. De nyugi, nem csak veled van a baj, hanem a környezeteddel is, hogy odáig hagyták fajulni a bizonyára már észrevehető viselkedésed, hogy aztán öngyilkos akarj lenni. Én mindenképp oda mentem volna hozzád, és konkrétan rákérdeztem volna a problémáidra, és meg mondtam volna, hogy a környezeted milyen problémákat lát benned. A környezeted is hibás, mert ahelyett, hogy normálisan megbeszélnétek, a hátad mögött kisutyorogják a problémát. Pedig aki öngyilkos akar lenni, az már beteg, gondolom ennek előtte látható jelei is voltak.

2016. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D Nem vagyok pszihopata. Begyogyszereztem magam de sajnos tuléltem, történtek velem elég szar dolgok az életben, és ezt láttam jonak. Igen, ilyen vagyok, nem akarok már megfelelni senkinek. Bántottak engem már eleget a biszexualitásom miatt is, meg voltak egyéb dolgaim. Jártam pszihologushoz, de ő mentett fel hogy már nem kell járnom. Nem vagyok veszélyes a környezetemre nyugi.
2016. febr. 25. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!