Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pár éve nagyon megviselnek...

Pár éve nagyon megviselnek azok a halálesetek, gyilkosságok, melyeket a híradóban, esti műsorokban közölnek. Most pl. a tényői tragédia jár az eszemben már 2 hete, nagyon lehangolt vagyok, pedig az áldozatokat sem ismertem. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
3 éve Kaszás Attila halála után is így voltam.
2010. ápr. 2. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt nem rég tanultok,hogy sok negatívumot olvashatsz különböző újságokban, nézhetsz híradóban fókuszban tényekben stb.. és h sokkal több pozitívumot kapsz egy könyvtől(persze ha nem valami horror vagy ilyenek)


és nekem is volt ilyen de én már "túltettem" magam rajta.. szerintem hagyd ki az ilyen híradós adásokat, próbálj ne értesülni a sok véres tragédiáról, inkább olvass valami könyvet, újságot..hallgass zenét! vagy kapcsolj másik adóra,ahol nem ez megy!(:

2010. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy sikerült túltenni magad rajta?
2010. ápr. 2. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
mondjuk figyelj oda a pozitív dolgokra is, igaz, hogy vannak ilyen esetek, de az élet szépségeit is kell látni! nem csak a rossz oldalát :S
2010. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

első vagyok

egyszerűen próbálom mindenbe meglátni a jót, és próbálok nem gondolkozni ilyeneken.. és jó db.ig nem is néztem ilyen műsorokat.. de sajnos mindenhol ezt nyomják rádió,tv,internet,újságok..

de visszaemlékszem talán mikor ment a híradó és valami haláleset volt talán még meg is könnyeztem őket..:(


én megértem,hogy mit érzel meg minden de most h jön a jó idő próbálj pozitívan gondolkodni!!:)

remélem sikerül

sok szerencsét :)

2010. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!