Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én tartom furcsának a...

Csak én tartom furcsának a heterokat?

Figyelt kérdés
Amíg nem "bántanak", nekem nincs különösebb bajom velük, nem is erről van szó. De mikor látok akárhol egy ilyen párt, annyira idegennek tűnik az egész, pedig én is közöttük nőttem fel. Nem rossz, de mintha annyira távol állna tőlem (bár távol is áll). Más leszbikus és meleg is ezt szokta néha érezni, vagy mekik ez is természetes?
2016. márc. 22. 08:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Nekik* elnézést az elírásért.
2016. márc. 22. 08:30
 2/9 A kérdező kommentje:
Illetve: Ilyen lehet vajon a heteroknak is ránk nézni?
2016. márc. 22. 08:40
 3/9 anonim válasza:
Most ezt azért írtad ki, hogy megmutasd, hogy milyen rossz a melegeknek, vagy azért, hogy vitát generálj és élvezkedj azon, hogy más is utálja őket?
2016. márc. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Linó03 ***** válasza:
Én hetero lány vagyok, és ha leszbikusokat látok, igen, nagyon idegennek tűnik, legalább is, ha magamon kéne elképzelnem. Amúgy nem zavar.
2016. márc. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem vagyunk egyformák. Én meg a homokosoktól tudnék hányni, ha látom őket.
2016. márc. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Abból lesz a gyerek. Abból lettél te is.
2016. márc. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy utálom őket, mert nem így van. Csak furcsa látni.
2016. márc. 22. 09:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem gyerekkent fura volt eleinte melegeket latni amikor a fovarosba koltoztunk.

Aztan mar nem erdekelt annyira.


Az egyetlen amitol hanyni tudok, legyen az hetero vagy meleg par: amikor egymas szajaban lognak nyilvanosan. Huzzatok szobara basszus. Nem erdekel, ha fiu-lany, lany-lan, vagy fiu-fiu parrol van szo, utalom, ha valaki pl. a villamoson 3 megallon keresztul nyelvkardozik a parjaval.


Egyebkent teszek masokra.

Max annyi, ha valaki nagyon fius leszbi megjegyzem magamban, hogy de kar a szep arcaert ilyen fiusnak kinezni, de o dolga. Ugyanugy megitelem magamban a hetero kiscsajt akinek oriasi fultagitoja van: o dolga, de attol meg nekem jogom van azt gondolni amit akarok: hogy ronda a fultagito. Beszolni nem fogok, nem az en fulem, de attol meg gondolhatok, amit akarok.

2016. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ower95 válasza:
ők ilyenek te ilyen vagy én a helyedbe oda mennék és be huznék nekik egyett
2017. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!