Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyszeruen teljesen a padlon...

Egyszeruen teljesen a padlon erzem magam es jelen pillanatban fogalmam sincs hogy labaljak ki belole. Van valakinek barmilyen otlete hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 eves gimis srac vagyok. Sajnos kb 15 eves koromig eleg dagadt voltam es emiatt semmi onbizalmam nem volt. Ezaltal csendesse valtam es kicsit visszahuzodo. Mivel addig semmi kapcsolatom nem volt lanyokkal igy kb 16 eves koromig nem is csokoloztam es utana se nagyon mert ez is egy kiveteles alkalom volt egy bulin. Szoval meg most is nagyon nagy az onbizalomhianyom. Mindenki azt mondja hogy jokepu gyerek vagyok, 3 eve edzek, 182 cm es 74 kg vagyok foleg izomban. Azonban igy is nehezen talalom meg a kozos hangot a csajokkal mert a multam miatt felenkebb vagyok. Sokszor erzem ugy hogy amin nekem meg ugymond at kene esnem mint pl a szex azon a legtobb haverom mar atesett es ez nagyon frusztralo. Ezert probalok egy ideje neten ismerkedni pl tinderen es sok egyezesem is van kb 250 es volt is sok randim. Kb 3 olyan volt ezek kozul hogy nagyon jol ereztem magam a csajjal de aztan nem jott ossze. Kulonosen a masodik ilyen esetnel kerultem padlora mert csak ugy telt az ido, 5 ora elment ugy hogy eszre se vettuk, sokat nevetettunk nagyon jol ereztuk magunkat. Aztan en bena hulyegyerek feltem a vegen megcsokolni mert valahogy belemnyilalt az onbizalomhiany vagy hogy mondjam. Ezutan megbeszeltuk hogy talizunk amint lehet, mar nagyon vartam de egy nap mulva jott az uzenet hogy bocs de inkabb megse. A legrosszabb az egeszben hogy amig valakivel pl facen beszelek es mondjuk fenykepet kuldok neki akkor meg odavan ertem de eloben mar valahogy a belsom miatt, a felenksegem miatt elcseszem. Mostmar a suli is rosszul megy orulok ha nem bukok meg kemiabol, pedig nem vagyok hulye, elit gimibe jarok es meg tavaly is jok voltak a jegyeim de valahogy most nem megy. Tanulni sem tudok mert egyfolytaban jonnek a depis gondolatok. Ha elmegyunk bulizni haverokkal ott viszont nagyon jol erzem magam az alkohol feloldja ezeket a dolgokat. De nem akarom hogy ettol fuggjek. De ugy erzem hogy nem tudom teljesiteni az elvarosokat. Neha kicsit ugy erzem magam mint Walter Mitty a filmben. Egy almodozo tele celokkal de valahogy sosem jut el a megoldasig mindig az elejen elbukik. Szoval van itt gond rendesen.....

Valaki van esetleg hasonlo problemaval itt vagy tudna erre mondani valamit mert sokszor a siras folytogat a helyzetem miatt.



2016. márc. 24. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj priviben!
2016. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!