Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akarok szerelmes lenni!...

Nem akarok szerelmes lenni! Hogy lehetne elérni azt h ne legyek az? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval. Úgy érzem szerelemes vagyok egy srácba. Tetszik. Szoktunk beszelgetni facen is. Ő az ország masik feleben lakik, messzi tolem.

Semmi ertelme. Nem akarok szerelmes lenni. Nem nekem valo ez. Nem. Csak rossz lesz minden.

De nem tudok megállni hogy ha ír vissza írjak neki. Ha letiltom, vagy ha elmodanam neki, akkor tuti megbántom en meg nem akarom :(.


Még sose voltam szerelmes. Ez az elso.


Valami tanács?


18/L



2016. ápr. 6. 19:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Szuper. Rossz kategoriaba tettem -.-
2016. ápr. 6. 19:17
 2/4 anonim válasza:
Nem tudod elkerülni azt hogy ne legyél szerelmes. Ha elmondanád neki miért bántanád meg? Mondd el neki.
2016. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Jéh, ez miért emo? :D Na mindegy xD Figyi... nem értem, hogy miért nem akarsz szerelmes lenni. Ez a távolság még kezelhető. A nem kezelhető ha a másik fél mexikóban van... az nagyon nem, hidd el tapasztalatból mondom. :D és ti még mindig könnyebben tudtok találkozni és könnyebb lenne odaköltözni is, szóval nem értem mi a probléma ^^ én drukkolok


-Tony-

18/Emoboy

2016. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Dobj be egy sört aztán írd meg neki mit érzel ha ő azt mondja hogy kössz csajszi nem akkor sincs gáz mert k$rva messze van tőled és valszeg többet nem látod de egy próbát megér
2016. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!