Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy kössek véresküt?

Kisjuhász Richárd kérdése:

Hogy kössek véresküt?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
vérrel
2016. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mire esküszöl? Mert ha egy rossz cselekedetre, vagy egy olyan emberrel kötnéd meg, akiről tudod, hogy nem mindenkivel tesz jót, akkor inkább hagyjad.


Menyire komoly az eskü? Ha pl. az életedet is fel kell tenned (sőt, vagy akárki életét), akkor inkább felejtsd el!

2016. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hú, de romantikus valaki!

Törjétek be egymás orrát, aztán dörzsöljétek össze.

2016. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fájdalmat sajnos nem úszod meg, erre rá kell készülni. Azaz, HATÁROZOTTNAK kell lenned.

Ha nagyon tartasz a vágás intenzív fájdalmától - persze sajnos más dolgokhoz képest ez még mindig a leglightosabb, de kegyeleti modorból én nem fogok ezekkel ércelődni -, esetleg azt ajánlom, hogy valami kifejezetten éles vágóeszközt használj. Az egyik legkézenfekvőbb dolog erre nekem anno a hagyományos borotvapenge volt. Azzal még a mélyebb vágások is tűrhetőbbek.

Azóta a munkámhoz használok orvosi szikét néha (elektrotechnikus vagyok, de sok dolog megtetszett a sebészi szakmából, amiket igyekszem a saját szakmámba építeni), az élét tekintve nagyjából hasonló dolog, mint a hagyományos borotvapenge. Nos, ezt azért említem, mert csomószor véletlenségből meg is vágom magam vele - sajnos tikkes vagyok, vannak rángásaim, amiket nem tudok koordinálni, s amiatt esik ez meg néha - és meg se kottyan. :)

Igaz, valószínűsítem fiatalként jobban fogsz tartani a fizikai fájdalmaktól, visszagondolva én is így voltam vele.


Szóval lényeg az, hogy valami kimondottan éles penge legyen. Itt viszont fontos az is, hogy ne hirtelen, rántásból vágj bele a bőrödbe, mert észre sem veszed, és olyan mélyre fog vinni, hogy utána azonnal varrni kell.

Kézenfekvő az is, hogy a tenyered legyen a felület, nemhiába ezt ábrázolják regényekben, filmekben, stb.

2016. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!