Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha túl sok a...

Mit tegyek, ha túl sok a fehérfolyás? Segítség?

Figyelt kérdés

Az a nagy problémám, hogy folyamatosan rengeteg fehérfolyásom van. 12 éves vagyok, már lassan fél éve menstruálok, és minden menzesz után rengeteg fehérfolyásom van. Szaga nincs, nem is fáj, csak rettentően nyálkás és idegesít, mert ez minden menstruálás után van.

Még nem voltam nőgyógyásznál, anyukám azt mondta , hogy menjünk el, de én azt mondtam, hogy nem akarok, mert hát félek attól is.

Nagyon félek, hogy valami baj van, szerintetek érdemes lenne elmenni nőgyógyászhoz, vagy ez normális?

Légyszi segítsetek, nagyon félel!

12\L


2016. ápr. 28. 19:29
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ugyanez van sajnos. A nogyogyasz azt mondta hogy nincs semmi bajom egyszeruen csak ilyen a szervezetem. De jo lenne ha elmennel es kiderulne hogy nincs semmi bajod. Es ne felj nekik ez a munkajuk minden nap latnak egypar puncit.
2016. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is így vagyok. Azt mondták,hogy ez normális....

12/L (szintén)

2016. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!