Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek a 161 cm és 55 kg...

Szerintetek a 161 cm és 55 kg kövérnek számít?

Figyelt kérdés
Tavaly csak 48 kg voltam, így ahhoz képest kövérnek érzem magam, bár elméletileg látszatra nem tűnik fel, hogy híztam. Sportolok, szóval nem csak háj van rajtam. Szerintetek kezdjek fogyókúrába, hogy visszamenjek a normál értékre? Illetve ez mennyire számít sok feleslegnek?

2016. máj. 5. 23:29
 1/3 anonim válasza:

én is annyi vagyok kb és nem tartom magamat kövérnek...

a bmi-m is teljesen normális szóval nem.

2016. máj. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A magasságod és a súlyod arányában azt mondanám, átlagos testalkatod van, de az összképet nem csak ez határozza meg. Fontos, hogy milyen alakod van (körte, alma, homokóra stb) Az alkatodat- akármilyen is- fogadd el, mert az alapokon változtatni nem tudsz, maximum feszesíteni, kondiban tartani magadat, minimálisan formálni (pl kicsit kerekebb popsi) de ha pl a csípő széles, abból nem lehet lefaragni. Így látatlanban nehéz megmondani, egy biztos: kövér semmiképp nem vagy!

Különben hány éves vagy?

2016. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, egyébként homokóra alkattal, 43 cm-es derékbőséggel. Inkább combra hízom.
2016. máj. 7. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!