Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne röhögjenek...

Mit tegyek, hogy ne röhögjenek ki amiatt, hogy hogy nézek ki?

Figyelt kérdés
Zsiros bőröm van, pattanásos vagyok( amire természetesen rengeteg dolgot kipróbáltam), nagyon brutálul karikás szemeim vannak, görbe vagyog, nem valami szép az arckifejezésem és ezenkivül furán viselkedek egyes helyzetekbe......
2016. máj. 13. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy reklámtermékeket próbáltál csak ki, vagy elmentél bőrgyógyászhoz is. Ha végleges megoldást szeretnél, mindenképp felejtsd el a reklámtermékeket, mert azoknak nem céljuk a probléma megoldása. Menj el bőrgyógyászhoz, nem fog fájni :)

A furcsa reakcióid az alacsony önbizalmadból erednek. Amint látod, hogy elkezd szépülni a bőröd, az önbizalmad is kezd helyreállni.

2016. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. máj. 13. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
A görbe vagyokra: egyenes testtartás, egyrész egészséges másrészt magabiztosságot sugall.
2016. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Zsiros bőröm van, pattanásos vagyok"


Menj el bőrgyógyászhoz, és használd azokat, amiket ő ír fel. Lehetőleg magánrendelőben keresd fel, mert akkor jobban foglalkozik veled.


"nagyon brutálul karikás szemeim vannak"


Erre is biztos vannak krémek. Illetve valószínű vitaminhiányos vagy. Szedj valami komplex vitamint, meg béres cseppet, meg aludj sokat. És lehetőleg ne igyál alkoholt és ne dohányozz.


"görbe vagyog"


És miért? Mert rossz a testtartásod. Tornázz sokat, egyenesítsd ki a hátad, és ne ülj/állj görbén sehol.


"nem valami szép az arckifejezésem"


Az arckifejezésed, vagy az arcod kinézete? Nem mindegy. Próbálj úgy nézni, hogy szebbnek tűnjél.


"ezenkivül furán viselkedek egyes helyzetekbe......"


Ha tudod, hogy hogy kéne viselkedned, akkor viselkedj normálisan. Ez tényleg csak tőled függ.

2016. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a pattanásokat nem vakarod el, akkor nem hiszem, hogy ez probléma, ha pedig fiú vagy akkor főleg :) Nekem pont ugyanúgy bejönnek azok akiknek pattanásos az arcuk mint akiknek, szóval nem ezen múlik. A karikás szem sem hiszem hogy nagy hátrány, ha lány vagy használj alapozót, ha fiú akkor ne törődj vele. Próbáld magad elfogadni, ez a legfontosabb :)
2016. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!