Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretném a facebook kezdőlapo...

Szeretném a facebook kezdőlapom pozitív és motiváló tartalmakkal megtölteni. Milyen oldalakat / csoportokat tudtok?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy szánalmas partyfotókat kell nézegetnem, meg idióta bejegyzéseket. Nyomaszt ez a magyar szint alatti élet, ezért az ismerőseim 90%-át vagy töröltem, vagy leszedtem róluk a követést.


Alapból nem érdekelne a facebook, de mivel itt tartom a kapcsolatot sok emberrel, ezért előfordul hogy végiggörgetek rajta unalmamban. Szeretném megtölteni értelmes és motiváló tartalommal, képekkel.


Remélem értitek mit szeretnék. Milyen oldalakat javasoltok? Én pl szívesen néznék amerikáról képeket, de fogalmam sincs milyen oldalakat vagy embereket kövessek ehhez.


2016. máj. 23. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre a célra nem a facebook való. A saját idővonaladra azt teszel ki, amit akarsz, a az elérhetőségét is be tudod állítani. Egy kattintással megtilthatod, hogy oda más ne posztolhasson. De saját kezdőlapot nem tudsz beállítani.
2016. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
direkt nem idővonalat írtam. a kezdőlap az, amin mások bejegyzéseit látod. Hírfolyam más néven. Nem is erre akarom használni a facebookot, de ha már ott beszélgetek, akkor olyat akarok látni rajta, ami tetszik, nem olyat ami lehangol.
2016. máj. 23. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Megértettem, amit írsz, s annak megfelelően is válaszoltam. Egyéni kezdőlap nincs. Az alábbi facebook súgó megmutatja, mit tudsz beállítani.

[link]

Egyéb lehetőség nincs.


Tartalommal csak saját oldaladat tudod megtölteni, mások oldalára csak posztolni tudsz, ha engedi.

A kezdőlapot a fentieken kívül nem tudod egyedivé tenni.

2016. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

úgy látom mégse érted, de lehet csak én fogalmaztam rosszul.

Akiket követek, amilyen oldalakat lájkolok, azok tevékenységei lesznek a kezdőlapomon.

Tehát akik irritáltak, és csak lehangoltak, azokat az embereket töröltem, ellenben szeretnék olyan embereket vagy oldalakat követni, amik motiválóak, így az ő bejegyzéseiket és tevékenységüket látom.

2016. máj. 24. 16:13
 5/5 anonim válasza:
Pl:Énidő(én imádom) ,Stylemagazin,Instavers,Az Út a Boldogsághoz Magyarország(ez szenzációs,tele motuvacioval).Hirtelen ezek jutottak eszrmbe,remelem tudtam segiteni..:)
2016. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!