Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért hiszem azt, hogy a...

Miért hiszem azt, hogy a jövőben nekem nem lehet majd férjem meg gyerekem meg egy munkám?

Figyelt kérdés
Szoktam azon gondolkozni,hogy milyen lesz a jövőm.Korán,mert mégcsak 14 éves vagyok(lány).De valamiért mindig arra jutok,hogy "ááhh,nekem nem lesz férjem,nem lesznek gyerekeim,de mégcsak az érettségim sem lesz meg",pedig nem vagyok rossz tanuló!Azt is nehezen képzelem el,hogy 2010.szept.1-jétől középiskolába fogok járni.Az ideiglenes felvételi jegyzék szerint felfognak venni az első iskolába,amit megjelöltem,aminek nagyon örülök.Dehát mindez számomra annyira furcsa,egyáltalán nem természetes.Amikor megírtam a felvételit,el sem tudtam képzelni,hogy valóban megírtam,és hogy ez tényleg dönt a sorsomról.Az,hogy munkahelyem lesz,az elképzelhetetlen számomra.Nem tudom miért hiszem ezt.És még azon is gondolkodtam,hogy majd biztos lesz vmi balesetem,aminek során majd meghalok,és vége az életemnek,persze mindez majd 20-23 éves koromban lesz.MIÉRT VAN EZ,ÉS TI IS ÍGY VOLTATOK EZZEL?És mit gondoltatok,amikor lett gyereketek,férjetek,házatok..stb.?Mert én biztosan csodálni fogom évek múlva,hogy még mindig élek..nem tudom,ez az élet nekem nem természetes.HOLOTT ÉLETVIDÁM VAGYOK,vannak barátaim,rendes családom.De akkor MIÉRT?
2010. ápr. 10. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, csak egy kicsit "hormonzavaros" vagy ebben az időszakban. A kamaszkor a legnehezebb az életben. Nyugi van, ha felvesznek az általad kijelölt iskolába, akkor már jó. Próbálj meg lazítani, nem olyan nehéz ám az élet, mint amilyennek mondják! ;)

21/L

2010. ápr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Basszus de jó neked:D 21 éves vagy:D te már haladsz:D de mond meg,vagy valaki mondja meg(irja le..),hogy miért van ez?:S
2010. ápr. 10. 16:30
 3/8 A kérdező kommentje:
mármint amit a kérdésben leirtam..
2010. ápr. 10. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Néhány nagyobb változás előtt nekem is voltak furcsa érzéseim. Sőt, volt, hogy megtettem valamit hirtelen, és utána volt furcsa érzésem. Előfordult, hogy valami közben felmerült, hogy miért csinálom.

Foglalkoztat a jövőd.

2010. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na igen,az biztos,hogy foglalkoztat.:P

Kit nem foglalkoztat a jövője?:O

2010. ápr. 10. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk engem.

Én is így érzek, mint Te. A kamaszkorral jár.

F/18

2010. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mert hülye vagy. Már kb 20 éves vagy. Van pasid? Van melód, vagy jársz egyetemre? ÉLsz még egyáltalán?
2010. aug. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most leszek 15 éves,nem..nem járok egyetemre!Mégcsak le sem érettségiztem!Ettől most miért vagyok hülye?oO
2010. aug. 23. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!