Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom hogy mibe vagyok jo?

Nem tudom hogy mibe vagyok jo?

Figyelt kérdés
27éves lány vagyok,és semmi élet célom,az akarat erőm már gyereként megszünt a,a szüleim miatt,nincs semmihez kedvem államdoan csak azt tudom ,meg tudják mondani ezt nem tudom megcsinálni,kislányként is ez volt.Be akartam iratkozni de anya nem engedte zongorara vagy tancra,de csak mindig amnyit mondtak hogy te ez nem jó stb.Felnött nőként folyton csak sirok semmihez nincs kedvem olyan vagyok mint egy bezart nő sehova sem járok,még mindig nem tudom azt sem h mit akarok ki vagyok,Változtatni szeretnék de mindig ugyan ott vagyok.Folyton zsák utcákba kerülök.Nem akarok senkinek a másod hegedűse lenni.
2016. máj. 24. 21:19
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Allandoan abba nőtem fel hogy ha valamit akartam csinaln pl kaput mászni mindenbe beleszoltak,pl azt szoktak mondani h nem vagyok semmire sem jó,vagy hogy ugy sem tudom ezt is mondták ha valamibe bele akartam fogni,most azt tudom hogy nincs kedvem semmihez
2016. máj. 24. 21:28
 2/28 anonim ***** válasza:

Szép vagy? Szűz vagy?

Tudom nem érted a kérdést, de fontos.

2016. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Hülyve nem vagyok azért,azt nem írtam.De értem nem vagyok butus
2016. máj. 24. 21:50
 4/28 anonim ***** válasza:
Nem ezt kérdeztem és nem céloztam semmire. Szóval?
2016. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
De ertem,mert fontos ez Neked mire akarsz ezzel mondani
2016. máj. 24. 21:58
 6/28 anonim ***** válasza:

Tényleg csak kíváncsi vagyok. Egyszerűen nem hiszek abban, hogy létezik szép szűz nő. (attól függetlenül, hogy hót depis vagy sem).

A legtöbben már átment legalább 3 és picsog, hogy senki nem szereti.

2016. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Mi ment át ralyt mi az a 3?es ha igen akkor mi van?
2016. máj. 24. 22:08
 8/28 anonim ***** válasza:

Semmi. Mondom, hogy csak érdekelt.

Eddig mit dolgoztál és milyen végzettséged van?

Nem mintha ez adná az ember értékét.

De mi tenne boldoggá? Ha mit csinálhatnál?

2016. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Semmi erdekes munka terén sem közmunkás és munka nélküli és call centerbe dolgoztam .Szoval dolgoznék dm be is,de nincs hozzá vegzeztsegem,saját bio boltba is gondolkoztam de ahhoz is tőke kell ,amugy meg mashova nem vesznek fel bioboltba ,mert nincs papurom amit mondtam
2016. máj. 24. 22:18
 10/28 A kérdező kommentje:
Amugy érettségim van csak
2016. máj. 24. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!