Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem képtelen vagyok...

Úgy érzem képtelen vagyok férjhez menni?

Figyelt kérdés
Volt alkalmam rá, de egyszerűen annyira rettegek vagy ne is tudom mi a bajom, hogy végül mindig visszalépek. Pedig sok nő összetenné a kezét, amilyen érdeklődők voltak- de nem tudom megtenni. Mi lehet a gond? Mert szeretnék ezen túllépni és megállapodni. Mindenem megvan amúgy csak ez az egy nem tud a helyére kerülni. A pánik elfog ha belegondolok. És már olyan fiatal sem vagyok, ami pl gyerek szempontjából valamilyen szinten fontos.
2016. máj. 30. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem racionálisan kell nézni, hogy milyen jó partikat találtál, hanem beléjük kell szeretni. nálad ez még nem történt meg. Akibe szerelmes vagy, azzal össze fogod akarni kötni az életedet.
2016. máj. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
félsz a felelöségtől
2016. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valóban szeretnél házasságra lépni, vagy csak a társadalmi elvárások nyomnak bele ebbe az érzésbe?
2016. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A felelősségtől nem félek, hanem a túlzott elvárásoktól. Mert ez jön felém, viszont ebbe nem akarok belemenni. Olyan kevés van aki nem csak kapni szeret és elvenni, hanem adni is.
2016. máj. 30. 23:50
 5/11 anonim válasza:
50%
Oltári nő...
2016. máj. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
59%
Vagy csak jok a megérzéseid.
2016. máj. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ja persze a gonosz nő a hibás nem te félsz a családföi szereptől hogy a családi kaszát nem költheted builra, x boxra, csak pelenkára és törlesztőle

a gonosz nő veszi el a szabad életet persze persze.....

2016. máj. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
"érdeklődök"?? Tán anyádék házasítanak ki? Nekem hosszú együtt élős kapcsolataim voltam, ahol szóba került a házasság..nem pedig érdeklődök.. Mintha 1 hete ismert férfiakról beszélnél.
2016. máj. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Akkor ne menj férjhez.

Nem kötelező.

2016. máj. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hogyan ismerkedsz? Hány emberrel volt mondjuk 2 hónapnál hosszabb kapcsolatod?
2016. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!