Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon félek az ismeretlentől...

Nagyon félek az ismeretlentől pedig rengeteg tervem van csak félek belevágni. Szerintetek mit csináljak, hogy bátrabb legyek és ne ilyen kis nyuszi?

Figyelt kérdés

Például most azt tervezem, hogy nyáron felmegyek Pestre egy hónapra, dolgozni és új emberekkel megismerkedni. De már most kezdek elbizonytalanodni, hogy "mi lesz ha nem találok barátokat" stb. Hivatalos helyekre is szeretek az egyik ismerősömmel/barátommal menni mert úgy érzem magam biztonságba, pedig tudom, hogy nem csinálhatom ezt örökké.Kondizni is el szeretnék menni de mivel senki se akar csatlakozni hozzám így inkább nem megyek.Rettegek, hogy hülyét csinálok ott magamból.

SEGÍTSETEK!!!


2010. ápr. 11. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

figyi én is így vagyok ezzel..:S:S

velem az a probléma,hogy nem tudok témát felhozni egy embernek ha nem ismerem..:S

2010. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én is ilyen vagyok mint Te! Velem az volt a baj, h anyukám sokáig a "szoknyája alatt" védett mindentől, ő intézett helyettem mindent, eljött velem mindenhova egészen nagykoromig. Most kezdek kicsit önállósodni, és előre félek, ha Pestre megyek tanulni. De úgy vagyok vele, hogy érek annyit mint bárki más, a hivatalban ülők sem érnek nálam többet, ők vannak értem, és nem én őértük! Nem kell sztem félned, az elején kicsit nehezebb lesz, de aztán beleszoksz! sok sikert;)

L/19

2010. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!