Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ennyire félős? 13L

Miért vagyok ennyire félős? 13L

Figyelt kérdés
Sziasztok. Miert vagyok ennyire felos? Boltba is felek elmenni mert felek az emberektol, hogy mit gondolnak rollam. Tudom hogy hulyeseg, meg hogy lekell szarni de nekem ez egyszeruen nem megy. Suliba is eleg felos vagyok,alig vannak barataim,de ok is csak kihasznalnak es kibeszelnek a hatam mogott. Mit tegyek hogy ne foglalkozzak masok velemenyevel?

2016. jún. 1. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Házimunka kategória👌
2016. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A sulis baràtkozós dologban én is voltam így, egyszerűen nem tudtam beilleszkedni. Szerintem el kéne olvasnod Andrew Matthews-tól a Baràtkozni jó!- című könyvet. Nekem sokat segített.
2016. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm!:)
2016. jún. 2. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a sötét zene segít. Minden reggel hánynom kell, ha 10 előtt kelek. Csak a depresszió enyhíti a szorongást.
2016. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet azért mert kamasz vagy. Nagyon próbálsz beilleszkedni, annyira, hogy jajj mit mondanak ( nem vagyok tökéletes)

Majd rájössz, hogy az embereknek nem kell megfelelni, mert a többség olyan mértéket állít fel, hogy elbukjál, aztán meg jót nevet. Tud, hogy mit akarsz, a többit megy kszard le. Mit gondolnak rólad, az miért érdekel? Egyik ember ezt, a másik amazt amit teljesen érthető, hiszen szabad akarat van. Ha megnézzük az emberek természetét vannak gonosz emberek is, jajj mit gondol ő rólam? Te a saját életedérd és gondolataiért vagy felelős, más meg az ő dolgaiért. Ha rosszat gondol akkor mi van? Változtatsz valamin? Félperc múlva jót gondolnak, aztán megint rosszat, jót, jót, rosszat, rosszat, jó... akkor mi van? Számít ez? Mindenkiről mindent beszélnek a hátamögöt, valaki kineveti őket, és békénhadják, valaki felveszi és szekálják tovább....

2016. jún. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2016. jún. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jún. 6. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!