Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Színdarabban egy kicsit...

Színdarabban egy kicsit "megalázó" helyzetet kell alakítanom. Nem tudom hogyan csináljam. Valaki adna valami jó tippet erre?

Figyelt kérdés
ne is megalázó igazán de nem találtam rá jobb szót. A helyzet a következő: véletlen kinyírok egy lányt és az ő testvérének kell magam kimagyarázni (ami persze nem sikerül). nehezen tudom előadni és kínomban skszor nevetek is. A szöveg része még úgy ahogy oké is de van egy olyan rész amikor látván hogy nem érek el a bocsánatkéréssel sem semmit elkezdek "sírni". na ez a rész egy katasztrófa. Nem tudom hogy csináljam meg a sírós részét ennek a jelenetnek (ez a sírás történet szerint egyébként nem őszínte sírás). mindig nagyon erőltetett lesz a végeredmény és egyáltalán nem élem magam bele én sem a helyzetbe ekkor. valami tipp hogy ez hogyan csináljam meg úgy hogy szórakoztató legyen?

2016. jún. 3. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy hagyod a francba az egészet.Vagy beteget jelentesz, vagy megmondod a tanárnak, hogy te ezt nem csinálod tovább.
2016. jún. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minek vállaltad be, hogyha nem tudod teljesíteni?
2016. jún. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!