Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem erzek buntudatot, de...

Nem erzek buntudatot, de kesztetest igen hogy bantsak vagy megis oljek valakit. Olvasgattam itt, nem en vagyok az egyetlen ilyen. Erdekelne miert van ez?

Figyelt kérdés
illetve erzek buntudatot, de amit kezd kellemetlen lenni vagy akadalyozni a celomban egyszeruen elengedem, es nincs tobbe buntudatom, utolag sem. ugyerzem kepeslennek, sot szeretnek is embereket bantani es olni, kinozni sokaig, nem vagyok orult, amig bajom lehet belole nem teszem, felelossegteljes vagyok, es tisztaban vagyok a tettek kovetkezmenyevel, nemfogok esz nelkuli gyilkolaszasba kezdeni, egyszeruen csak tudom h kepeslennek ra, nem erzem helytelennek hogy elvegyek egy eletet. az erdekel hogymiert van ez igy?
2016. jún. 5. 01:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ártatlan életről beszélünk?
2016. jún. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az lenyegtelen. artatlan vagy olyan aki artott nekem, nemszamit
2016. jún. 5. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:

És érzel rá motivációt?

Szexuális gondjaid vannak?

2016. jún. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem néha mindenki van így. Ha sokat nyel, tűr az ember, akkor az nagyon feltudja nyomni benne a pumpát. Ilyenkor ajánlom számodra, hogy keress egy bokszzsákot és verd szét.
2016. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nincsenek szexualis gondjaim. erzek. nem vagyok kulonosebben duhos, nyugodt vagyok, nem csak akkor erzem ezt mikor valaki felbosszant.
2016. jún. 5. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
azt hiszed hogy olyan könnyű ölni? xd elmondanám hogy elég nehéz. kereszt anyum katona és Afganisztánba szolgált. Kiképezték az ölésre de amikor ott volt elmondása szerint olyan gyomorgörcse volt. egy szere izzadt, és fázót, minden baja volt. Még egy példa. Volt egy interjú egy most meg nem mondom a nevét, egy tömeggyilkossal, neki 7 évig tartót mire rá tudta venni magát hogy öljön. igaz végül sok embert eltett lábbálól. ezzel csak azt akarom mondani hogy ne hidd hogy olyan könnyű valakitől elvenni az életét :) még az erre képzet katonáknak se, vagy a tömeggyilkosnak se :)
2016. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon is könnyű elvenni más életét hirtelen felindulásból, ha ez nem így lenne, akkor nem kéne rendszeresen ilyen ügyeket tárgyalni a bíróságokon. Te egészen másról beszélsz előző, az nem hirtelen felindulás, a kettő között jelentős különbség van. Ezért is fontos egyébként, hogy az ember tudja magát kontrollálni. Sose sül jó ki abból, ha az ember elveszti a fejét.
2016. jún. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!