Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek jó kapus?

Hogyan legyek jó kapus?

Figyelt kérdés
Szeretnék jó kapus lenni, de egyszerűen nem megy, mert nagyon félek a labdától! Egyszerűen, bárki, bármekkorát rúg, valamilyen szinten próbálok érte nyúlni, de igazából magamat védem. Félek, hogy eltalál a labda... Mit lehetne tenni ez ellen?
2016. jún. 23. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Védj mackóalsóban!
2016. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva a szót: nem biztos, hogy a kapus a neked való poszt. Ki kell próbálni, miben vagy a legjobb. Egy kapusnak jó reflexek kellenek, és az sem árt, ha magas vagy. Ha gyors vagy, erősen és pontosan tudsz lőni, lehetsz csatár. Ha kreatív vagy és jó a helyzetfelismerő képességed, lehetsz irányító középpályás, stb. Persze ha gyerekkori álmod, hogy kapus legyél, és semmi más nem érdekel, az más kérdés.
2016. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindkettő választ köszönöm! :D

Ma kipróbáltam, hogy milyen is, amikor "profik" rúgnak... És valami csodálatos volt védeni! :D Elsőnek külön üzenem, hogy nevettem egy jót! :D De Király miatt szeretnék én is kapus lenni. :) Jó példaképem!

2016. jún. 24. 20:40
 4/4 anonim válasza:
Gyakorolj!! Szerezz egy társat akivel tudtok különféle gyakorlatokat elvégezni Pl elsőnek laposan gyengén szélre rúgja és vetődj rá, utána egyre erősebben rúgja és magasabbra. Ha ilyeneket csinálsz akkor már nem fogsz félni a erős labdáktól. Ja és Király az azért ilyen jó kapus mert megtanulta, hogy soha nem a saját testi épségét kell félteni hanem azt hogy gólt kap! Tehát ne magaddal foglalkozz hanem a lövéssel és hogy ne kapj gólt!
2018. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!