Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Emlékeztek erre a Harry...

Emlékeztek erre a Harry Potterből? Ti mit látnátok?

Figyelt kérdés
Arra a jelenetre gondolok, amikor Ron és Harry belenéznek a tükörbe, és mindaketten mást látnak. Hogy miért? - Mert mindenki a szíve legmélyebb kívánságát látja benne. Te mit látnál? Kiket? Hol?

2016. jún. 26. 00:32
1 2
 1/18 gnoomage ***** válasza:
Nekem ez folyton változó. Nincs olyan dolog amit kiskorom óta akarok vagy kötődök hozzá, vagy ha van akkor túllépek rajta és elfelejtem.
2016. jún. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Én valahol ott szeretném hagyni ezt a világot tele terroristákkal, háborúkkal, politikával, viszályokkal, veszekedésekkel, stresszel, és egy békésebb nyugodt környezetre vágyom, mondjuk egy házra az erdő szélén vagy egy tó partján, ahol van erdő.

Fura, hogy tinilány létemre erre vágyom?

2016. jún. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én szerintem azt látnám, hogy igaz barátaim vannak. Azért ne értsd félre, most is vannak haverok, de én olyan igaz barátra vagyok akihez éjfélkor is be mernék kopogni, vagy bármiben kérhetnék segítséget.
2016. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mit látnék benne, és ez a szép. A tükör a legnagyobb, legfontosabb rejtett vágyadat mutatja meg. A hangsúly a rejtetten van, tehát nem feltétlenül gondolsz rá egész nap. De belenéznék, csakhogy tudja, hogy mit is akarok elérni, mert nagyon bizonytalan vagyok az életemmel kapcsolatban. :D
2016. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én azt látnám, hogy tudományos díjakat kaptam, mert elértem valamit; és hogy egészséges vagyok.
2016. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

én nekem is változó

látnám magam ahogy Michael Jacksonnal találkozom, vagy azt hogy sikeres családom van, vagy hogy benne vagyok a HP világában :D

2016. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Magamat olyannak amilyen vagyok, mert ha Edevis tükrébe nézek akkor az azt jelenti hogy a Roxfortban vagyok, vagyis minden álmom valóra vált:D


Egyébként nem tudom, ez változó és nem is egy nagy álmom van, hanem egyszerre több. Például ahogy előttem is írták, vágyom én is egy békés világra, emellett egy igaz barátra is.De ugyanúgy vágyok egy igaz férjre, gyerekekre, csalára:)

2016. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!:) A világbékét nem garantálom, de azt kívánom, hogy váljanak valóra az álmaitok, kívánságaitok!☘
2016. jún. 27. 23:06
 9/18 anonim ***** válasza:

Akármilyen felszínes lehet egyesek szerint, én gazdagnak és igényesnek látnám magam. Nem pénzszórónak, hanem anyagilag függetlennek. Boldog nőnek, akinek a munkája a hobbija is. Világlátottnak, tapasztaltnak.

Családot nem látnék azt hiszem, csak egy férjet.

2016. jún. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
egy boldog kisfiút mellettem és egy babát a kezemben.
2016. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!