Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Emlékeztek még, amikor Harry...

Emlékeztek még, amikor Harry Potter az első részben kienged egy kígyó az állatkertből? Az NAGINI! /?

Figyelt kérdés

Én sem gondoltam még bele, mivel a könyv(ek)ben sehol nem írják, az várják hogy magunktól jöjjünk rá... hogy az a kígyó tényleg Nagini volt!

Nem én jöttem rá, az osztálytársaimtól hallottam. Szerintetek igaz? Ti egyből észrevettétek?


2011. szept. 21. 18:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%

őő ez a filmben vagy a könyvben volt?

mert a filmben én nemláttam...

2011. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

jah bocsi most olvasom h szórakozás-> könyvek...

am én nemolvastam...de majd kifogom:D

2011. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

sztem az nem nagini volt.

honnan gondolja ezt az oszt.társad?

én olvastam,meg láttam is

2011. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
szerinem egyébként a filmben is benne volt :)
2011. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nézzétek csak:

[Harry Potter és a bölcsek köve; 32. oldal]


"Ekkor vette kezdetét a tragikus események sora. Dudley és Piers a terrárium üvegfala felé hajoltak, de egy szempillantással később már rémült ordítással ugrottak hátra.

Harry felült a padlón - és tátva maradt a szája a csodálkozástól. A Boa constrictor terráriumának üvegfala eltűnt. Az óriáskígyó fürgén kibontotta tekervényeit, és kikúszott a börtönéből. A hüllőházban kitört a pánik, az emberek fejvesztve menekültek a kijáratok felé.

Harry utóbb esküdni mert volna rá, hogy amikor elkúszott mellette az óriáskígyó, halk, sziszegő hangot hallott:

- Megyek, Brazília... Kössssssz, amigo...


És itt volt a lényeg. A könyv szerint, mikor Voldemort olyannyira elgyengült, hogy saját teste sem volt, Brazíliában mászkált állatról állatra.


Amúgy ez még nem bizonyít semmit. HABÁR a filmben a kígyó nagyon hasonlít Naginira. Szerintetek?

2011. szept. 21. 19:03
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Voldi nem ment Brazíliába.. Albániába ment :) az nem Nagini volt, csak egy hétköznapi boa constrictor... XD
2011. szept. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
De attól még érdekes elmélet :)
2011. szept. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A filmet ne vegyétek alapul! Az nem Nagini volt. Gondolnátok, hogy Nagini engedte volna, hogy bebörtönözzék? Az a boa ott nőtt fel az állatkertben. Voldi meg ALbániában bujkált.
2011. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem az volt. Az a jelenet csak azért került bele, hogy lássák a nézők, Harry Potter tud pászául beszélni. Azaz érti a kígyók nyelvét.
2011. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se ő volt :)

És Voldika nem csinálta meg előbb a horcruxokat? Mert akkor azóta Nagininek nála kéne lennie elméletileg :D

2011. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!