Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek is volt már olyan...

Veletek is volt már olyan hogyha elmentek egy plázába, látod a népet és azt gondolod hogy "te miért nem nézel ki olyan jól mint ő, hogy lehetnék olyan"/?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
miért ne lehetnél olyan mint más, önbizalom kérdése az egész és kész de szerintem ne foglalkozz másokkal ha belül szép vagy az sokkal többet jelent, sok külsőre szép nőt láttam már de a szemükben csak szomorúságot láttam hát nem hiszem, hogy olyan szeretnél lenni
2010. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már többször is volt velem ilyen.
2010. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja előfordul nem is egyszer....
2010. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és tesztek is ennek érdekében valamit..vagy beletörődtök :)
2010. ápr. 14. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak arra szoktam gondolni, hogy menjek már haza, mert nem bírom a tömeget. De általában kiröhögöm az idétleneket, és megbámulom a szépeket.

Nem hiszem, hogy azzal kéne foglalkoznotok, hogy mások jobban néznek ki, mint ti, ugyanis ez rengeteget levon a személyiségetekből, és komplexusossá tesz. Nem ismerlek titeket, de biztos szépek vagytok látatlanban is!:)

Több önbizalom!!!

2010. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jah.Nekem nagyon fontos a külsö.És szerintem hülyeség aki azt mondja hogy nem csak a külsö számít..Pedig de sokat számit nekem legalábbis.és nem vagyok egoista .csak aki jól nézz ki annak van önbizalma..:DÓgyhogy neked is ajánlom hogy foglalkozz a külsödel és akkor nem te fogsz bámulgatni szépeket hanem ők téged ^^ :D
2010. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

fúúúj,sohasem..mindíg az jut eszembe,hogy úúúristen,megint egy szalagon gyártott kötelező kinézet..

és igencsak örülök,hogy megteremtettem a saját divatomat,és nem kell azt felvennem,amit mások.Igazi vízöntő vagyok,tehát nem akarok olyan lenni,mint a többi!!!Ki nem állhatnám,hogy mindenki egyenruhájában kelljen lennem..

2010. ápr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!