Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek az életemmel?...

Mit kezdjek az életemmel? Honnan merítkezzek ötletekért?

Figyelt kérdés
Igaz még csak 15 vagyok,de némelyik osztálytársamnak már olyan komoly tervei vannak.Én még csak azt se tudom,hogy mivel akarok foglalkozni.(Nem foglalkozást értek ez alatt hanem témát.pl.:írás,biológia...stb.)Vagy ez egyáltalán baj?
2016. aug. 3. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokan még 25 éves korukban sem tudják mivel akarnak foglalkozni. Nyugodj meg, neked van még időd ezen gondolkozni.
2016. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok még most se tudom
2016. aug. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én meg 25/L, és én sem tudom! :D
2016. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne másokat nézz. Egy emberrel versenyzel az pedig te vagy. Céljaid legyenek az a fontos. Az, hogy hogyan éred el az már szinte mindegy. Minél több kiskaput tarts nyitva magad előtt és nem lesz gond.
2016. dec. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!