Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Letöltöttem egy sakk alkalmazá...

Letöltöttem egy sakk alkalmazást de olyan balfạsz vagyok hogy majdnem mindig kikapok, ilyenkor az öngyilkosságon gondolkozom olyan ideges leszek, abba kéne hagynom?

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 02:41
 1/10 anonim válasza:
Rossz a topic... Engem pl nagyon nem erdekel az, hogy te min gondolkozol.
2016. aug. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor hagyd el az oldalt, mert ez pont arról szól ami téged nem érdekel.
2016. aug. 10. 02:45
 3/10 anonim ***** válasza:
igen
2016. aug. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Te hagyd el a topikot hülyegyerek mert rossz helyen jársz.

Trollkodásnak meg gyenge.

2016. aug. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Kedves kérdező már nem azért de ez a sakk alkalmazás mióta szexuális dolog? Az egy dolog hogy balf** vagy egy játékhoz. De akkor sem ebbe a kategóriába tartozik a problémád ;)
2016. aug. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Igen hagyd abba. A topicot meg hagyd el.
2016. aug. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Már hogyne lenne szexuális dolog? Felbassza az ideg.
2016. aug. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na ha esstleg ez nem fake akkor:


Igen hagyd abba surgosem es kezdj el rendszeresen sportolmo ha rendszeresen sportolsz akkor meg egy uj mozgasformat melle.

2016. aug. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

:D Mintha csak magamat hallanám.

Én egyszer széttörtem a laptopom mert mindig megvert az a rohad*k egymás után vagy hatszor, aztán felidegeskedtem aztán ráb*sztam egyet!Engem is felidegesít, pedig sokat játszottam online is, viszonylag jó szinten is vagyok. Olyan 1500-1600 szint kb, de van, amikor kikapok persze. Tudni kell, hol van a határ a gépet Lehetetlen megverni!! Hagyd a faszba mert azok a mocskok úgy állították össze a programot, hogy egy bizonyos szint felett Lehetetlen megverni még a profiknak is igen igen nehéz! Szóval én megértelek, engem is fel szokott idegesíteni.

2016. dec. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Úristen ismerős xDD Én SZÉTHARAPTAM a telefonom,mert egymás után vagy 30szor bsztam el egy pályát a játékban :DD Tanács: töröld le a gcibe a játékot,mert ha te is ilyen idegbeteg vagy akkor zúzni fogsz egyszer :D tudom tudom nyerni akarsz,de gondolj előre :D
2017. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!