Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legviccesebb dolog...

Mi volt a legviccesebb dolog amit álmodtatok?

Figyelt kérdés
KÍVÁNCSI VAGYOK RÁ!

2016. aug. 11. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy forgatáson voltam, és sellőfarkam lett, majd utána elvittek a Titanic 3-hoz, hogy azok vigyenek el az űrbe.

Kicsit furi, de ez van

2016. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem az hogy egy dzsungelben üldőz egy T-rex, és aztán megölöm, azzal hogy magharapom, én leszek a királya a dzsungelnek, de aztán valahogy börtönbe kerülök, ahonnan kiszabadulok, de közben elveszítem a jobb lábamat, a végén pedig elég minden elégett(dzsungel es minfenki vzlem egyutt
2016. aug. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Béla (a nagynéném férje) minden nap issza a célzóvizet, és ezért amikor pisil, mindig beletalál a wc-be. ezt mondta nekem valaki álmomban, és közben látszott ahogy Béla beletalál a wc-be
2016. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én azt álmodtam, hogy fenn voltam a házunk galériáján, amikor egy Suzuki hajt ki a falból, aztán kiszállnak belőle szárnyas, fénylő angyalok, akik hirtelen démonná változnak és azt ordítják, hogy Suzukiiii,Suzukiiii! Én menekültem, de megöltek! Azóta nem merek piros Suzukiba ülni........ :)
2017. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!