Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek hogyan tudnék...

Szerintetek hogyan tudnék megszabadulni a félénkségtől és a gátlásaimtól?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elengedni magam és könnyedén beszélgetni emberekkel. Ha már valakit régebb óta ismerek, azzal könnyebben tudok beszélgetni. Egy nagyobb társaságban alig szólalok meg, mert egyszerűen nem megy, inkább hallgatom a többieket.

Tudom, hogy ezt sokan furcsállják, de sajnos ez a helyzet. Most megyek majd egyetemre és nem szeretném, hogy ott is egyből elkönyveljenek csendesnek. Hogyan tudnék ezen változtatni? Van esetleg valakinek valami hasznos tippje?

Előre is köszönöm!

18/L



2016. aug. 24. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez van, de nekem már egyáltalán nem megy semmi :(
2016. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
54%

Én is ilyen vagyok egyébként, de már fejlődtem valamennyire, amikor REFISZ (református fiatalok szövetsége) alkalmon vagyok akkor ott már tök jól feloldódok szinte elsőre, mert van közös téma és kedvesek.

Az nem baj, ha nem te akarsz mindig a középpontban lenni, sőt. Legyél kedves és udvarias, szólj pár jó szót, ha kérdeznek válaszolj és nyugodtan dobj fel egy témát! Valami átlagosat, ismerkedőset az elején, ha még most találkozol valakikkel először. És ha találtok közös témát sokkal könnyebb lesz :)

2016. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. aug. 26. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!