Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit változtatnál az életeden?...

Mit változtatnál az életeden? Mit teszel az ügy érdekében?

Figyelt kérdés

Ez azoknak szól akik nem elégedettek az életükkel. Mi a rossz benne? Mit tesztek hogy jobb legyen?


Akik meg elégedettek azok is írjanak hogy miért nem vágynak többre/jobbra?


2010. ápr. 20. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit változtatnál az életeden? - Mindent, a gondolkodástól elkezdve a testfelépítésemen át mindent!


Mit teszel az ügy érdekében? - Semmit.


Mi a rossz benne? - Minden!


Mit tesztek hogy jobb legyen? - Miért, mit kéne?!



F/18

2010. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az hogy kicsit dagadt vagyok és azt teszem érte hogy keveset eszem és sose eszek édességet és mozgok is! meg az is elég baj hogy nincsenek barátaim csak egy pár de majd azon is megpróbálok segíteni hogyha lefogytam
2010. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit változtatnék...

a keresetem. Pontosítok.

kb 3-4 éve még havi 300-400e tudtam keresni, női szabó vagyok.

Menyasszonyikat kosztümöket csináltam főként aztán színházi jelmezeket.

Jól ment, mert volt az embereknek pénze öltözködni, tény:belőlük éltem

most alig megy örülök a 150e-enk havonta.

tudom más ennyit se keres mit vagyok odáig, ez is igaz, de volt egy életszínvonalam, mára a fele se maradt.


Mit teszek az ügyért...

gürizek, napi 16-18 órákat dolgozok még mindig itthon a saját kis vállalkozásomban, és reménykedek, hogy újra lesz kellő megrendelés, hírdetek persze csak olcsó megoldásokat tudok választani. És munkát keresek, bejelentett helyet, hogy legalább a havi kötelezőt ne nekem kelljen fizetni.


Köszi,hogy feltetted ezt a kérdést, így volt hova kiirni magamból :)


ezt leszámítva minden szép és jó, nemsoká férjhez megyek és nemsoká szülök, remélhetőleg másfél éven belül :D

2010. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első: tudod jól hogy csak rajtad múlik. Mindenen tudsz változtatni csak el kell kezdeni és nem feladni. főleg ilyen fiatalon.
2010. ápr. 20. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit változtatnál az életeden?-A külsőmön..sokak szerint nagyon szép vagyok,amit én nem így gondolok!Nem szeretem magamat.


Mit teszel az ügy érdekében?-Mindig próbálok tenni valamit,de vagy feladom vagy egyszerűen erőm nincs arra hogy folytassam..


Mi a rossz benne? -A bűn amiket elkövettem..és hogy vissza nem fordíthatóak..


Mit tesztek hogy jobb legyen? -Reménykedem,és bízok abban hogy jobb lesz,és jön valaki aki segítséget tud nyújtani!

2010. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Tudom, hogy igazad van.. belátom! De ahhoz előbb le kell győznöm saját magamat.


F/18

2010. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit változtatnék az életemen ? - SZINTE mindent


Mit teszek az ügy érdekében ? - Töprengek nap mint nap és mentálisan fárasztom magamat, mert agyi szinten próbálok változtatni


Mi a rossz az életemben ? Semmi, magamon kivül


Mit teszek, hogy jobb legyen ? Semmit egyelőre, előszőr a terv, aztán a harc

2010. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából csak annyi hogy jo lett volna valamilyen gazdag városban/országban születni, de hát ez ellen már nem tehetek semmit viszont az biztos hogy ha nem is most de még a jövőben nagy sok helyet befogok járni szinte az egész földet! :D
2021. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!