Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy ha bele...

Miért van az, hogy ha bele kezdek valamibe és jön egy hiba amit nem tudok megoldani abban a pillanatban (akárhány órát bele ölve), "rá jövök" hogy felesleges az egész és feladom?

Figyelt kérdés
Elkezdtem csinálni nemrég egy facebook oldalt, csináltam weboldalt is, meg minden és tök jónak láttam hogy na majd előbb vagy utóbb össze fog jönni, és szoktam a blogomra is tartalmat írni és nincs rájuk semmi reakció pedig elér általában 100 valahány embert mindig, aztán valahogy mindig keletkezik bennem egy olyan érzés, hogy "Mi a f* nak csinálom én ezt? felesleges úgyis!" és törlöm, felfüggesztem mindig, vagy ilyesmi.. miért lehet ez? egyszer csak elfog egy rossz érzés, fel adom az egészet és mintha a mélybe lehúzna valami.. és szokott lenni ennek az ellenkezője is, amikor olyan szinten pörgök hogy húha.. mintha egy hullámvasúton ülnék és... egyszerűen nem tudok ezzel mit kezdeni és ez nincs jó hatással se rám se a környezetemre... valami ötlet esetleg? ... 16f
2016. aug. 28. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

van rá reakció, hisz megnézi több 100 ember a blogodat és elolvassa amit írsz.


türelmetlen vagy.

2016. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4 hónapja csinálom, és sajnos nem. párszáz embert ér el a bejegyzésem (ahogy írtam "semmi reakció pedig elér általában 100 valahány embert mindig,"), viszont nincs rá semmi reakció. a blogomon van egy számláló, hogy hányan kattintanak rá, és (ez az ami még le maradt, hogy) max 3-4 kattintás van rajta. és igen kissé türelmetlen vagyok, de csak azért mert tudni szeretném hogy jó-e az, amit csinálok vagy sem mert eddig van 7 hosszabb, és kb 4 rövidebb posztom... szóval na :/ azért nem akarok órákat bele ölni egy témába, ha nem értékelik azt amit teszek :D
2016. aug. 28. 18:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Ééééééés még a Mai napig hasonlóan érzek. Ez már haladás, nem? :D
2019. aug. 21. 23:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy.


Ennek több hátránya is van:

Nem vagy tapasztalt az életben, mint önálló ember.

A tinikor egy olyan korszak, ahol mégingatagabbak ezek az érzések, hormonok.

Más diák fejjel írni, mint amikor önállósodsz.

Mentalitási differencia.


A másik globális probléma a "modern világ" gyermekeinek: kihal az igazi gyerekkori élmények, az elektronika eltompítja a kreativítást és növeli a türelmetlenséget Minden téren.


Ez sajnos egyre több embernél jelentkezik, korosztàlytól s nemtől függetlenül.


Mindent első "kattintásra" akarnak, olyan dolgokat is, amik baromira nem úgy mennek, hogy nulláról a 100-as szintre.

Az élet s annak rendje, folyamatai nem egy internet, ahol első kattintásra megtalálom azt amit akarok!!!


S ez a baj....

Az a szomorú, hogy párkapcsolatokra is így tekintenek a legtöbben. Ezért hullanak szét rengetegen, mert randiból egyből a közepébe vagy a végkifejlettre ugranak.

S felmerülnek a hibák: nem ismerik igazán egymàst, az összecsiszolódás kimarad.


Nem adnak időt se maguknak, se egymásnak.


Ahogy te is egyből valami nagyobbat vársz el s pl alig van bejegyzésed.

10alatti számmal(bejegyzéssel) nem vagy elégedett?

Persze, hiszen lótúró.


Van az Adok-kapok elv, ami mindenre kihat.


Többet adsz, többet kapsz.

Legyen az blogba belefektetett munkád vagy esetleg szakmabeli tudás amit kamatoztatsz munkában. Fejlődés, több tudás = jobb hely, jobb fizetés.


Kérdés: szoktad nézegetni a saját oldalaidat megnyitva? Azt is számlálja ám.


S 10-20kattintást én is ellövök, hogy megnézzem mit kellene-e javítani.

Szval 4-5bejegyzésnél eljátszod ezt s meg is van a 100kattintás. 🙃


Persze, hogy nem írnak így.


+ Pl ha googleba beírod az oldalad ott a találatoknál hányadik helyen szerepelsz?


Van-e valahol máshol hirdetve az oldalad?


Teszel-e azért, hogy felfigyeljenek az emberek?


S a legfontosabb: mikről szólnak, hogyan fogalmazol?


Mennyire tudsz egyedi újdonságot felmutatni a neten böngésző embereknek?


Rengeteg blog,vlog,weboldal megy kukába csak mert azt hiszik az emberek "irok pár bejegyzést s sikeres leszek"


A-aaa, ez egyáltalán nem így megy.


Mondanék egy jó oldalt, ahol ezekben a témákban is jó cikkeket írnak, de száraz lenne számodra.

De ha érdekel, megkeresgélem ezeket a cikkeket visszafele s privibe ellinkelem.


10 alatti bejegyzés olyan, mintha boltos/eladó szeretnél lenni 5-8db termékkel.



A személyiségi problémád pedig a magadba vetett hit hiánya, önbizalom hiánya és ezek elbizonytalanítanak téged.

Ennek végeredménye: nem fejezel be dolgokat így a sikerélménytől is elesel.


Röviden: magadnak okozod a gondot a szimpla tudatoddal, negatív vagy.


S ha nem szeded össze magad ez ki fog hatni ez egész életedre, rossz végbe is vezethet.


TŐLED függ, változtatsz-e vagy hagyod magad felemészteni?


A változtatás nehéz, főleg a legelején.


Keresd önmagad, miket szeretsz, hogyan tudnál azokban valamit véghez vinni.


Alig egy évvel voltam tőled idősebb, amikor egy alkotásom 0ft-ból sikert arattam s felemelt lelkileg.

De az se egy csettintésre!


A végeredmény: karácsonyi ünnepek előtt 1 hónap alatt 0ft-ból csináltam 100ezret.

De ennek kellett sok előkészület.


Azért írtam, mert egykori önmagamra emlékeztetsz.


Mostanra kb 18 vagy.


Kérdésem: mi akadályoz a változásban?

2019. aug. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Te komolyan azt hiszed, hogy a "még mindig így vagyok ezzel" kommentem a posztok és megtekintések számára értettem bő 3 év alatt? Aludj még, vagy igyál egy kávét... Jobban jár mindenki.


"Mindent első "kattintásra"... "

3-4 év után első kattintás... Hm.



" Ahogy te is egyből valami nagyobbat vársz el s pl alig van bejegyzésed.


10alatti számmal(bejegyzéssel) nem vagy elégedett?"

Nem hittem volna hogy tényleg lesz olyan, aki ilyen sokat fog feleslegesen írni, ráadásul úgy, higy félre is érti az egészet. Na EZ a szomorú.


" Kérdés: szoktad nézegetni a saját oldalaidat megnyitva? Azt is számlálja ám."

A Facebook oldal nem számolja többszörösen az "X embert ért el!" számlálót, 2019ben pedig már van annyira fejlett a technika, hogy egy számlálóba leszögezzék azt, hogy Ne számolja többször a "megtekintések számát" ugyan arról az IP-ről. Nem tudom tudtad-e, hogy ez már nem 2016, és a megtekintések számlálása nem a kattintsatok / frissítések után ad hozzá egyet. Kivéve a YouTube. De az más tészta.


"S 10-20kattintást én is ellövök, hogy megnézzem mit kellene-e javítani.


Szval 4-5bejegyzésnél eljátszod ezt s meg is van a 100kattintás. 🙃"

Egy oldalnál, aminek a célja egy blog bejegyzéseinek megjelenítése, mégis minek kell akár 10-20 kattintás? Esetleg nem működne a SELECT? Ugyan kérlek 🙃.


" + Pl ha googleba beírod az oldalad ott a találatoknál hányadik helyen szerepelsz?"

Első, mint általában, hiszed a keresőoptimalizálás során egyedi értékek is keg elttek adva.


" Van-e valahol máshol hirdetve az oldalad?"

Facebook oldalból kiindulva nem olyan nagyon nehéz kiovetkeztetni, hogy a hirdetés funkció nincs eldugva, igaz?


" S a legfontosabb: mikről szólnak, hogyan fogalmazol?"

Kikészít ez a pali :D

NEM a posztok, megtekintésekkel van a probléma foelg nem 3 év után, hanem azzal, amivel maga a kérdés is foglalkozik.

Ja, hogy azt már nem sikerült elolvasni?

Segítek!

Lásd cím, de ha ez nem elég:

"... keletkezik bennem egy olyan érzés, hogy "Mi a f* nak csinálom én ezt? felesleges úgyis!" és törlöm, felfüggesztem mindig, vagy ilyesmi.. miért lehet ez?... "

"... egyszer csak elfog egy rossz érzés, fel adom az egészet és mintha a mélybe lehúzna valami.. és szokott lenni ennek az ellenkezője is, amikor olyan szinten pörgök hogy húha.. mintha egy hullámvasúton ülnék... "


" 10 alatti bejegyzés olyan, mintha boltos/eladó szeretnél lenni 5-8db termékkel."

Még mindig nem tudom elhinni, hogy komolyan 3 év után a bejegyzéseim számát változatlannak gondolod, amire több és több megtekintést várok. Oreg vagy már ehhez bakker.


" Alig egy évvel voltam tőled idősebb, amikor egy alkotásom 0ft-ból sikert arattam s felemelt lelkileg."

És engem ez miért kellene, hogy érdekeljen? Egyformák vagyunk? Esetleg "amikor annyi idős voltál te mint én", ugyan azokon mentél is keresztül, mint én? Hagyjuk már ezt a *Bezzeg amikor én* dumát. Mindenkit saját magad életéhez hasonlítani felesleges és időnként már szánalmas.


"Kérdésem: mi akadályoz a változásban?"

Na ez az a kérdés amire várok hogy megválaszoljam mióta elolvastam a szöveged. A válaszom pedig csak ennyi:

- A 18-19 éve tartó állandó vita a családomban

- Apám alkoholizmusa

- A családom többi tagjának retardáltsága(erre nincs kedvem, hogy részletezzem)

- Az állandó iskolai elnyomás kezdve a diákok állandó szóbeli és testi bántalmazása

- A pénz / munkanélküliség (apám dolgozik, elcseszte magának a jobb lehetőséget, jeveset keres, én azóta sem találok munkát, sem suli mellett, sem nyáron)

- Az itthoni állandó lelki elnyomás, aminek testi eredményei is vannak (mert egy gyerek életében ha állandóan csak lecseszik, azt adják vissza neki h ő mekkora egy tehetségtelen szar, nem lesz jó lelki állapota)


Soroljam még, vagy kielégítő választ adtam?

2019. aug. 22. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!