Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek megjegyezhető...

Hogyan legyek megjegyezhető az embereknek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor fordult elő, hogy valakivel találkoztam, beszélgettünk utána eltelt egy kis idő (pár hónap vagy maximum 1 év) és újratalálkoztunk és nem ismertek meg. Úgy értem, hogy akikkel találkoztam, azok bennem nagyobb nyomot hagytak, mint az ő szemszögükből én. Mindig elgondolkozom, hogy ez most miért van. Talán nincsenek karakteres mozdulataim/vonásaim? Szerintetek ez miért van, és hogyan tudnék ezen változtatni?


20/L



#kapcsolatteremtés #megjegyezhetőség
2016. aug. 28. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia ez meg az vagyok ird le legyszives. Egy gyors kep csiiiz meg is vagyunk talalkozunk 1 ev mulva
2016. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem vagy karakteres. Vagy csak nem áll érdekében az embereknek megjegyezni téged.

Én az ellentéted vagyok, mindig mindenki megjegyez, én meg baromira nem emlékszem fél év múlva, hogy az illető honnan ismer.

2016. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!