Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akarok elni, mit tegyek?

Nem akarok elni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az eletem egy szar, es akkor meg finoman fogalmaztam. Nincs egy baratom sem, senki nem szeret, vagyis a szuleim aztmondja,hogy szeretnek de ebbol kb semmit nem erzek,foleg apam reszerol. Nem tudok sehova sem beilleszkedni, nem vagyok egy szepseg, es utalom is magam ez miatt, nem akarok elni. Sokszor gondoltam mar az ogyilkossagra, egyedul egy dolog akadalyoz ebben, megpedig az, hogy ismerem a bibliat es felek,hogy esetleg az ott leirtak igazak a pokolrol. ha ez nem lenne mar valoszinuleg reg ongyilkos lettem volna. Nem vagyok jo tanulo, talan azer mert tudom, hogy folosleges tanulnom engem sehova nem vennenek fel nem csak a kinezet miatt, hanem az miatt sem, hogy nem tudok beszelgetni senkivel, ha valakivel beszelgetek, csak dadogok osszevissza, folyton azon parazok, hogy vajon mit gondolhat rolam, biztos utal mer ronda hulyegyerek vagyok stb...nincs kedvem mar elni, mert egy senkinek, egy jelentektelen embernek erzem magam, ugyerzem ha meghalnek az senkinek nem fajna, talan meg orulnenek is neki az emberek, nem tudom mit kellene tennem, ha belekezdenek valamibe pl:masik suli vagy stb... Akkor valaki(altalaban apam) lerombolja azt a kicsike onbizalmamat is azzal, hogy folosleges ugyse tudom megcsinalni stb... A legrosszabb, hogy az erzeseimet senkinek nem tudom elmondani,es az hogy most ezeket itt leirom sem segit, nem interneten szeretnek baratokat stb. Hanem az eletben, de ugyerzem, hogy ezt mar elbasztam, ahogy az egesz eletemet is,nem tudom mit kene tennem, de mar orulnek, ha vege lenne. 18/F
2016. aug. 30. 17:55
 1/2 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Eszedbe ne jusson semmi ostobaság! Tudom hogy mélyponton vagy, lent a sötétben. De jusson eszedbe mindig ez a hasonlat: A virágmagok is először a sötét földben vannak, és utána törnek ki a fény felé. Most kell hogy erőt szedj magadon, hogy igen is változtatni fogsz, és szebbé teszed az életed, úgy, ahogy azt te szeretnéd. Olyan nincs hogy semmiben sem vagy jó. Biztos értesz valamihez, vagy van valamihez érzéked. Próbálj ki új hobbikat ( nem mellesleg ilyenek során új barátokra is szert tehetsz!) Igen is tanulj, és törekedj a minél minőségibb életre! Egyszer majd családod lesz, és te erősen mint az acél, a biztos támaszpont leszel számukra. DE addig még marha sok dolgot van, kapd össze magad, mert csak te magad változtathatsz az életeden. Olyan nincs hogy sors, az van, amit megteszel, és a bánkódás, ha valamit nem. Hagyj fel a mások véleményével való törődéssel. A tied számítson magadnak. Minden fejben dől el, akár azt hiszed képes vagy rá, akár nem, igazad lesz - egy szép idézet henry fordtól. Igen is akarj élni, mert az élet teli van lehetőségekkel, és csak az nem él vele, aki gyáva. Kiírtad ide a történeted, felvállalod, és segítséget kértél. Ez minden, csak nem gyáva, mert te nem vagy az. Üdv az életben, és kezd el megtenni a saját lépéseidet!
2016. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Üdv a kib***ott életben, senki nem mondta, hogy vidámpark lesz. Igaz, azt se mondta senki, hogy nem lesz az. Na akkor most én bepótolom. Az élet nagyjából egy random egyensúlyozás egy szakadék fölött kifeszített kötélen, egyik végét az irányító szuperelit fogja, hogy le ne ess, mert kellesz rabszolgának, a másikat meg a lebutított ostoba társadalom rángatja, csak szórakozásból, hogy lássák rajta maradsz-e. Na most az eleje a neheze, mert meg kell szokni, ez ilyen. Aztán megtanulsz egyensúlyozni, belejössz, és már a trükköket tanulod, hogy csak azért is egy állat duplaszaltóval fejezd be a végét. Vagy leesel közben, ki tudja. Rajtad múlik, és hát ugye, az van, hogy senkit sem érdekel igazán mi lesz veled. Addig is eredj, sportolj, vagy kockulj, olvass, vagy alkoss, foglald le magad. Járj el, még akkor is ha nem tetszik a rendszer, mert ez kell ahhoz, hogy elérd azt a bizonyos "namostmáraf***omkivan, ebbőlelég" pontot, és ahelyett, hogy random érdektelen emberek vélt vagy valóságos véleményével kínozod magad, elkezded elsősorban azt nézni, hogy NEKED mi a jó. Rögtön utána persze jöhetnek mások, mert túl gyökérnek lenni se jó, ha nem akarsz remeteként élni. Nem is miattuk mondom, magaddal tolnál ki.
2016. dec. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!