Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te mit tennél ha nyernél...

Gábor19750102 kérdése:

Te mit tennél ha nyernél 500000 millió forintot?

Figyelt kérdés
Ha mindjárt azt gondoljátok ,hogy tanácsot kérek akkor sajnos nemmel kell válaszolnom. Egyszerüen csak kiváncsi vagyok az emberek válaszaira. Szerintem jó egy kicsit eljátszani a gondolattal. :)
2016. szept. 6. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát annyiból már légitársaságot lehet alapítani új gépekkel.
2016. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze a mobiltelefonokhoz?
2016. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

magyarán 500 milliárd forintot.


400 milliárdot lekötnék alacsony kockázatú papírokba. ha csak évente tisztán hoz 1%os nyereséget, akkor is 4 milliárdot keresek vele munka nélkül.


másik 100 milliárdot elutaznám, elbuliznám, elverném qrvákra, eljótékonykodnám, elajándékoznám, kimennék bp-re és szórnám a 10e-seket az emberek közé.

2016. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3-as nem dollárban van számolva :D


Én vennék nyaralót ibizán, és valahol az adrián és egy kisebb yactot. És folyton kirándulnék, többnyire egy jó motorral. És az egészségemre költenék és kicsit adakoznék is.

2016. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért leírom én is mit tennék ennyi rahedli pénzel. Lakás, utazások, az összes magyarországon levő hitelesnek kifizetnèm az adósságát. Milyen jó lenne látni az embereken a boldogság könnyeit. Minden nap megmaszíroztatnàm magamat. Fullos autó, mobil. :) Embereket alkalmaznék a cégemnél.
2016. szept. 7. 18:56
 6/8 anonim válasza:

Sziasztok ! , ha én lennék a pénz tulajdonosa sok ember jol járna ,vállalkoznék ,egy farm( CSIRKE ,SERTÉS,MARHA)+

feldolgozó üzem ,legalább lenne az üzleteink polcain rendes egészséges ennivaló,+ egy kényelmes agropanzio de olyan ... játszotér medence ,sportpályák, sípálya,romkocsma minden ahol egy család vagy egy egyedülállo ember is jol érzi magát ,egészséges ételt ehet kipihenheti magát , ez simán fenntartja magát és nem egy emberen segítene, na ilyenre kell a pénz szerintem nem egy luxusnyaralora ahol döglesz bele a magányodba

sok okos politikus összedobhatna nekem egy összeget :D

2016. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"400 milliárdot lekötnék alacsony kockázatú papírokba. ha csak évente tisztán hoz 1%os nyereséget, akkor is 4 milliárdot keresek vele munka nélkül"

Én is ezt csinálnám, a többiből meg megépíteném a saját birodalmamat.

Magyarországra építenék egy modern, de nem túl nagy két szintes luxus villát, felszerelve minden extrával, lenne egy ferrari 458, lamborghini aventador és egy fekete, drágább, 5 üléses BMW sötétített ablakokkal.

Két testőr, öltönybe, min 190 CM magasak, kigyúrtak, akik mellette a csicskásaim is egyben, lenen IPhone7+ goldom, egy kutyám, a házammal szemben egy komoly éttermem, mellette a kondi termem, lenne saját személyi edzőm. meg műttetném az orrom, mert nem azt mondom, hogy annyira rossz, de lehetne jobb is bőven, a szemem is megműttetném, mert kontaktlencsés vagyok.

A világ legjobb programozói segítségével elkészíteném a világ legjobb számítógépes játékát, csináltatnék egy komoly filmet, amiben én vagyok a főszereplő.

Lenne egy facebook oldalam, ahol folyton raknám ki, hogy milyen menő vagyok. Egyenlőre most ennyi jutott eszembe.

2016. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez hatalmas. :) Nincsenek is nagy vágyaid.
2016. szept. 16. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!