Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kaptam kodot Uplay-est, de...

Kaptam kodot Uplay-est, de szeretném steam-re rakni hogy családi modban tudjanak barátaim játszani, ilyenkor mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Olvastam és nem igazán lehet uPlay-es játékot steamre, de megkérdezem, hátha tud valaki segíteni :@ vettem a Konzolvilág-tól PC-s játékot, steam-re gondoltam de mindenhol uPlay és segitséget akarok kérni, hogy lehetséges-e hogy steamen játszhassak vele :@ vagy ha nem lehet, ilyenkor visszalehet vinni hogy steames kod kéne, vagy nem ?

2016. szept. 9. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha Uplayes akkor Uplayes, ha Steames akkor Steames, ha Origines akkor Origines... Ha kapsz kedvezményes vásárlást a Tescoba, akkor azt fel tudod használni más üzletekben? Nem, semmi közük egymáshoz.
2016. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem :@ de nem elég hogy nem steames a játék, nem... else akar indulni nekem a Rainbow fix siegs... király, pedig vinnie kéne gépemnek a játékot
2016. szept. 10. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!