Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » El tudsz aludni bárányszámoilá...

El tudsz aludni bárányszámoilással? :o

Figyelt kérdés

CSak kíváncsi vagyol rá,mert én nem tudok úgy laludni ha bárányokat számolok.Vagy emukat :P

Ti,ha nektek megy,hogy képzelitek el a barikaT?Ugrálnak,állnak vagy miiii? XD


2010. ápr. 23. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én párszor próbáltam, hogy átugrálnak az ágyam fölött ami egy réten van, de mindig elkezdek röhögni h milyen amikor rámesik egy és el is képzelem és így nem tudok elaludni :D XD
2010. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyesmi.Ugrálnak,azt án jön egy nagy farkas... :D
2010. ápr. 23. 18:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudok:D. De legkönnyebben akkor tudsz elaludni, ha azt mondod, magadnak, hogy: "Na most hajnalig ébren leszek, nem akarok semennyit aludni". És akkor megpróbálsz ébren maradni, de pillanatokon belül elalszol:D.
2010. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Bárányszámolás? xDDD Úristen, biztos röhögőgörcsöt kapnék LoL. Én álmodozni szoktam vmiről, és mindig elalszom tőle.
2010. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálam egy csorda megy sorba.. és nem tudok elaludni :D
2010. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor ez senkinél nem jön beheheeee? :3
2010. ápr. 23. 20:06
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanaz a problémám mint neked.bejön a farkas és vége a számolásnak.néha réti sas.:)
2010. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én kerek 10 másodpercig vagyok képes a bárányokra koncentrálni, aztán már tök máshol jár az agyam. Én úgy tudok legjobban elaludni, hogy (najó ez kicsit dedós lesz de nekem bejött) elképzelem, hogy kis tündérek elrabolnak ágyastól és végígrepítenek a világon. ilyenkor megpróbálom elképzelni, hogy tényleg alattam van a mélység. tök jó, perceken belül elalszom tőle :)
2010. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerül így elaludni. Én bekapcsolom a tv-t és nagyon-nagyon unalmas műsort nézek.
2010. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nem tusok elaludni ugy!
2010. ápr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!