Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen ideges és...

Titkositott004 kérdése:

Miért vagyok ilyen ideges és érzékeny állandóan? Mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Én egy gimis srác vagyok 16 éves fiú 10. osztályos. 8 év alatt nem voltak ilyen problémáim hiszen voltak olyan barátaim akikkel meg tudtam magam értetni és nem volt gond az hogy beszélgetés közben dadogjak idegeskedjek hogy ez most tetszik e nekik vagy ilyesmi... Most 2 éve az új sulim váltása óta senki nem ismerős az új osztályból, és barátokat nem sikerült gyűjtenem mert senki nem olyan mint én, próbáltam betársúlni másokhoz de nem jött össze nem egy a stílusunk... Főleg emlékszem 9.ben összefogott ellenem az osztály "menő" része és majdnem elsírtam magam meg kb aki felbaszta az agyam kettétörtem rajta majdnem egy széket kb ez lett volna de nem tettem elbújtam magamban és hagytam hogy alázzanak... Viszont már nagyon idegesít hogy miért vagyok ilyen érzékeny így várnék néhány jó ötletet...

2016. szept. 29. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez kicsit zavaros. Hogy fogtak össze ellened?
2016. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez úgy történt hogy, az illető elkezdett kötekedni, szidni én pedig megvédtem magam erre mások beleszoltak a kettőnk ügyébe és nem tudtam mit tenni... Az incidens ami történt az nagyjából az apámról szólt akit 3 éve elvesztettem...
2016. okt. 1. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. A kötekedés olyan mint a cikizés/csúfolás. Nem kell velük foglalkozni, lehet hogy csak irigyek rád. Lehet, hogy könnyű célpont vagy, mert látható rajtad a sértettség. Tapasztalatból. Ha szerinted nem, és ennél bonyolultabb, akkor sajnos jobban kell részletezned.
2016. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad lehet... Soha nem hittem volna, hogy rám irigyek? Mert én mindig is lebecsültem magam és nem dörgöltem mindenki orra alá hogy mennyit tudok... Köszönöm remélem kinövöm ezt a dolgot és hogy nem velem van a gond...
2016. okt. 14. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!