Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megtudná mondani valaki ez mi?

Megtudná mondani valaki ez mi?

Figyelt kérdés
Ilyen még nem volt és nem igazán merem otthon megkérdezni ezért ^^". Szóval, hogy van egy ismerősöm (14f) nagyon szeretem és valamiért ha rágondolok az nagyon más érzés mintha másra mert bizsereg mindenem és ha kimondják a nevét akkor ilyen kellemes forróság önti el a melkasom és nagyon sok ideig ott van. Én nagyon szeretem, ha rola vagy ha ő beszél és ez olyan furcsa, mert mások társaságát is élvezem de tőlük nem pirulok el ha rájuk gondolok és nem ennyire meg máshogy élvezem a társaságukat és nem tudom miért. (Okt 9-től 13l)

#barát ##önismeret
2016. okt. 1. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát kisjány te szerelmes vagy.
2016. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ooo....akkor már értem miért néztek olyan érdekesen a barátaim amikor tőlük kérdeztem....köszönöm a választ :)
2016. okt. 14. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!