Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megvan nekem a "Nyírd ki ezt...

Megvan nekem a "Nyírd ki ezt a naplót! " És én rendesen kinyírtam az utasításítások alapján. De láttam hogy mások csak rajzolgatnak bele. Bennem van a hiba? Xd

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

"Nyírd ki ezt a naplót! "


Mit értesz ez alatt? Mert én még életemben nem hallottam róla.

2016. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a neve a könyvnek és utasítások vannak benne.a maximalistáknak találták ki.szabadon kell értelmezni.mint pl:"ússzon ez a lap''vagy"ide gyűjts döglött bogarakat"
2016. okt. 22. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem kétféle ember van, aki képes könyvet pusztítani és aki nem. Az utóbbiak oldják meg inkább kreatívan. Én is az utóbbiak közé tartoznék.

Meg ha már megveszek egy több ezer forintos könyvnek mondott valamit, azt nem akarom tönkretenni.

2016. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!