Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy milyen irányban is menjek tovább?

Figyelt kérdés
Jelenleg 10-es vagyok és egészségügyi középiskolában tanulok. A terveim között szerepel, hogy tovább tanulok, csak az egészségügyben már nem vagyok biztos. Nagyon szeretem a matekot és tényleg jó vagyok benne, de matek tanár nem szeretnék lenni. Nagy a képzelő erőm és bármikor tudnék írni egy kisebb összefüggő történetet. Utálok magolni, inkább saját szavaimmal szeretem megfogalmazni a tanultakat. Nem tudom, hogy mi legyek a jövőben, vagy hova tanuljak tovább.
2016. okt. 24. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha bármikor tudnál írni, akkor legyél író.
2016. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja, csak abból nem lehet megélni. Legalábbis az elején biztos nem, főleg akkor nem, ha az olvasóközönséged az ország lakosságára korlátozódik.


Még csak 10.-es vagy, azt ajánlom, hogy tanuld a matekot, és tanuld a természettudományos tantárgyakat. Van még másfél éve, hogy eldöntsd, hogy hogyan akarod folytatni.

2016. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!