Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tölt be a Sims 3?

Miért nem tölt be a Sims 3?

Figyelt kérdés

Nem tudtam Install Helper Monkeyval package fajlokat telepiteni, vegul atraktam a fajlokat a The Sims mappaba, ugy sikerult. Aztan elinditottam a jatekot es csak fekete kepernyo tolt be, ki sem tudok lepni belole, nem reagal semmire. Itt azt olvastam, hogy az jo, ha fekete a kepernyo.. Szerintem nem, mert tobb oraja nem csinal semmit, csak a fekete kepernyot lehet latni, s mint irtam ki se lehet lepni..

Mi a teendo illetve mitol lehet ez?



2016. nov. 5. 10:53
 1/1 anonim válasza:

Az Install Helper Monkey-t töröld, és soha többé ne használd, ugyanis a legfrissebb verzió esetében többet árt mint amennyit segít!

Hibás fájlok esetében szokott ilyet csinálni a játék. Hozzátenném, hogy a package fájlokat nem ugyanúgy kell telepíteni ahogy a sima sims-es fájlokat.

Töröld az egyedi tartalmaidat is (azt is amit a The Sims mappába raktál), frissítsd a játékot.

Ha semmi sem segít, szerintem telepítsd újra az egészet. Velem is megtörtént már.


Package fájlokat pedig az alábbi módon kell helyesen telepíteni:

Először is, a játéknak a legfrissebb verziója kell hogy fent legyen.

Utána a következő honlapról ( [link] ) le kell tölteni egy fájlt. FrameworkSetup lesz a neve. WinRAR-ral csomagold ki a Dokumentumok/Electronic Arts/The Sims 3 mappádba. Ha mindezt megcsinálod, akkor létrehoz egy "Mods" mappát. Azon belül találod a "Packages" mappát, ide kell hogy kerüljön minden package fájl, különben nem lesznek rendesen telepítve, vagy hibásan kerülnek a játékodba.

Az Overrides mappával ebben az esetben ne foglalkozz, hagyd úgy. Azt még megjegyezném, hogy a Package mappában található lesz 2 package fájl. Az egyik a nointro.package ami konkrétan annyit tesz, hogy a játék indításakor látható kis film eltűnik. Ha kitörlöd ezt a fájlt, a kis film ismét megjelenik minden indításkor. A NoBuildSparkles.package pedig azt mutatja meg elvileg, hogy működik e a telepített tartalom. Igaz, én ezt a package fájlt nem szoktam használni.

Most elég részletesen írtam le, remélem így érthető.


Ha továbbra is problémád van, jelezz nyugodtan. :)

2016. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!