Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek rólam a...

Mi a véleményetek rólam a blogom alapján?

Figyelt kérdés

[link]

Remélem, hogy a régi több éves bejegyzéseimnél nincs semmi kompromittáló, azokat nem igazán ajánlom inkább :D Nem kérek oltásokat, de jöhet negatív vélemény is, csak kíváncsi vagyok, mi jön le ezek alapján az embereknek rólam.



2016. nov. 11. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen jófejkedéstől mindig borsódzik a hátam. Erőltetett. Ez nem te vagy. Egy kézzel írt naplóba vagy egy word dokumentumba nem így írnál, ha csak magadnak menne. Innentől kezdve meg egy karakter vagy.
2016. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nekem is van egy blogom, de az istenért meg nem mutatnám az embereknek, mert mehetnék a zárt osztályra. :)
2016. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van naplóm, abba is ugyanígy írok, csak oda a személyesebb dolgaimat.
2016. nov. 11. 18:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, ez egy szimpla napló. Nincs benne különösebb érdekesség, szóval tudod, nem az a "folytatni akarom az olvasást, olyan jó", meg nem izgi, de azért vannak benne érdekes részletek meg jópofa gondolatok. Jó dolog leírni a gondolataidat- Bár az ember azt hiszi, hogy csak ő gondol ilyen hülyeségeket, aztán kiderül, hogy mindenkinek vannak ilyen gondolatai :D

A bejegyzéseid alapján nem vagy az a kitartó típus írás szempontjából, de nem is baj, egy spontán firkantás jobb, mint sok erőltetett mondat.

Tulajdonképpen a pillanatnyi érzéseidet írod le, történések nincsenek benne, emiatt neked visszaolvasni szórakoztatóbb, mint egy kívülállónak végigolvasni - de a saját érdekedben azt mondom: ne hagyd abba! :)

2016. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fizess a hirdetésért...
2016. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Lány vagy, ebből ezt tudom következtetni. (Most olvastam el jobb oldalt, hogy az is vagy)

Nagyon unalmas.

"Azt hiszem, fáradt vagyok. Kitaláltam valamit, amiből még akár valami zseniális is születhet. Pontosan ezért nem írom le most ide, mert ahhoz túl zseniális. Viszont egyszerűen nincs lelki erőm elkezdeni. Ma reggel is eszembe jutott, hogy na ma akkor elkezdem, de inkább hagytam a francba"

Például ez a szöveg egy hatalmas időpocsékolás. Térj a lényegre.


"Na végre. Azt hittem, hogy ennek a depis szakasznak már tényleg nem lesz vége."

Ez érdekelne engem, viszont konkrétan csak a végeredményt mondod el, hogy vége a depis szakasznak.

Inkább elmesélhetnéd egy történetben, hogy mi is történt veled. Hogy lettél depis, mi hogy érintett, stb. Ahelyett, hogy csak így belevágsz valamibe, és azt sem tudni mi van.

Tovább nem nézegetem, mert látszik hogy csak random elkezdtél valamit csinálni. Ha komolyan gondolnád lenne értelme a weboldalnak, így nincs, hogy magadról írsz random pár szót hogyan érezted magad egy nap. Inkább a BFF-ednek mesélj erről, mert mást nem fog érdekelni.

2016. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem gondolom komolyan, leginkább magamnak csinálom kedvtelésből, azt a két embert meg, akiket barátnak nevezhetek, nem mindig akarom terhelni a dolgaimmal. A "balladai homályon" meg majd igyekszem változtatni :)


Érdekesnek azért nem érdekes, mert az életem sem érdekes, ezt tudom sajnos, de hát ez van. Kitartónak meg sajnos majdnem semmilyen szempontból nem vagyok nevezhető.

2016. nov. 11. 20:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendkívül semmitmondó, lényegtele dolgokról beszélsz. Nem mély gondolatokat írsz le, hanem felületeseket, amik éppen az eszedbe jutnak.
2016. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!