Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezek most mit jelentenek?

Ezek most mit jelentenek?

Figyelt kérdés
16/L vagyok.Az a baj velem,hogy félek hogy van valami nagy baj,csak nem veszem észre.Mielőtt lehurrognátok,nem vagyok emós,meg semmi ilyen,az a problémám hogy nem merem kimutatni mások felé az érzéseimet,szinte minden helyzetben zavarban vagyok,túlságosan magamba zárkózom.Ma elgondlkodtam és arra jöttem rá,hogy egyedül vagyok,és nincsenek is igazi barátaim.Nem vagyok valami bőbeszédű,jobban szeretek egyedül lenni,nincs kedvem eljárni szórakozni,de másrészt anyagilag sem tehetem meg.Pedig az a baj,szerintem hogy nem merek megszólalni,nem merek kiállni magamért.Mindenki szerencsétlennek gondol,és szeretnék ezen változtatni,mert igy nagyon rosszul érzem magam!Igazából nem ilyen vagyok,belül igenis más vagyok.Sok tervem van amit szeretnék megvalósítani,de igy nem megy.Mi legyen az első lépés?Másrészt nem tudok megbízni szinte sekniben sem.Magamban sem nagyon..Kevés az önbizalmam is.Mit tanácsoltok?
2010. ápr. 28. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem olvasd el a Mennyei prófécia című könyvet! Segíteni fog, ha megérted...

2010. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap nagyon rosszat álmodtam,éjjel fel is ijedtemés annyira megijedtem hogy azt hittem szivinfarktust kapok..a telefonommal világitottam a takaró alatt,mert féltem..Gondolom ez sem normális:s mostis olyan félelem érzésem van mert erre gondolok
2010. ápr. 28. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg olvasd el a könyvet! Segíteni fog a változásban!
2010. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hiszel mondjuk Istenben, vagy valami hasonlóban? Mert akkor kérhetnéd, hogy adja meg a biztonságérzetet. Meg aztán nem félnél, ha lenne valami vgy valaki, akiről tudnád, hogy vigyáz rád. Én pl. csak azért mertem a volánhoz ülni mert kértem az őrangyalt, hogy vigyázzon rám. Kapásból két másik példát is írhatnék, hogy hogyan menekült meg valaki balesetveszélyes helyzetben. Magabiztosabb is lennél mindenben.

De ha nem tudsz hinni ilyesmiben, akkor magadat próbáld úgy nézni, mintha te egy külső szemlélő lennél, vagy egy psichológus, és kérdezgesd magadtól, hogy mióta van benned a félelem, a zárkózottság.

És még egy : Lo suisa L. Hay könyve,az Éld az Életed, segíthet. A könyv közepetáján szó van arról, hogy készíts táblázatot a gyerekkorod szereplőiről, szülők, nagynénik, tanárok, szomszédok, testvérek, stb, hogy ki mire tanított, mivel ijesztgetett, (esetleg épp azzal, hogy bűmös vagy, és Isten megbüntet), - mindezt nem tudom pár sorban leírni, érdemes megkeresned ezt a könyvben.

Mindamellett az előttem szóló is jó könyvet ajánlott, ezek a könyvek sokat segítenek.

2010. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt egy fiú osztálytársam, hihetetlenül gátlásos volt.Szerelmes volt belém, próbáltam nyitotttabbá tenni, segíteni neki, de csak nagyon picit sikerült fordítani rajta. Volt olyan, hogy együtt tanultunk, nekem felmondta a tételt, pipecül tudta. Aztán mikor odakerült a sor akkora karót kapott, hogy csak úgy karcolt...mert nem mert megszólalni!!!!Gyönyörűen rajzolt, hihetetlen tehetséges volt, így bontakozott ki.

Hidd el, egy csiszolatlan gyémánt vagy. Tudd, hogy ameddig arra gondolsz, hogy félsz, szorongsz, és senkiben nem tudsz bízni, addig blokkolod magad. Először saját magaddal kell jóban lenned, aztán szép lassan nyitni. Ajánlom Neked a Titok c. könyvet vagy dvd-t, abban minden ott van feketén-fehéren. A lényeg:amit gondolsz azt vonzod be magadnak. Fejben dől el. Ameddig Te szerencsétlennek láttatod magad, addig mások annak fognak látni. Nem tudom szoktál-e chatezgetni, de szerintem kezdésnek az jó lenne. Rájönnél, hogy az emberek nem harapnak ám rögtön.

Sok sikert. Ha úgy érzed tudok neked segíteni, akkor írj privit.

2010. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy összezavarodott tinilány vagy. Ha visszaolvasod amit írtál, rájössz hogy 1-2 helyen totális ellentmondásokba keveredsz. A gátlásaid egy részét ki fogod nőni, egy másik részét viszont soha, csak ha tudatosan elkezded megváltoztatni a személyiségedet. Ez nem könnyű feladat...
2010. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerelem szex


randizás


keresőbe bemásolni: Fiuk, lányok, mi a véleményetek?


Nem muszáj válaszolni, de szerintem mindenképpen érdemes, meg tanulságos mindenki számára elolvasni, pláne a végét!

2010. ápr. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!