Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vissza térhet még a humorérzékem?

Vissza térhet még a humorérzékem?

Figyelt kérdés
Nyári szünet elött akárkit megtudtam nevettetni és többen barátkoztak velem lányok/fiúk egyaránt.Könnyen tudtam központba kerülni,mindig tudtam valami olyat mondani amin mások nevetnek.Azonban a szünetben összevesztem a legjobb lány barátommal és elég rossz kedvű lettem,a többi lány is szép lassan elpártolt mellőlem.Ezért önbizalom hiányom lett.Aztán elkezdődött a suli.Rá kb. 1 hónapra kibékültem a lányokkal.De valamiért nem mindig tudom úgy megnevettetni őket mint tavaly és így úgymond a "népszerűségem" eléggé lecsökkent.Sokszor nem foglalkozik velem senki és csak egyedül ülök akkor mindig volt kivel beszélgetni és szórakozni,sosem maradtam egyedül.
2016. dec. 9. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem visszatérhet. Próbálj meg bekapcsolódni a beszélgetésekbe, eleinte az se gond, ha csak figyeled, hogy miről beszélnek, és ha olyan a téma, akkor megpróbálhatsz bekapcsolódni, s próbálkozz egyre azzal, hogy megnevetteted őket. Gondolj azokra a dolgokra, amikor tavaly megnevettetted őket, gondold végig, hogy ezt mivel sikerült, és ezekből meríts. Az önbizalomhiányt meg felejtsd el, ha kibékültél velük, akkor csak vannak barátaid. :)
2016. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. dec. 9. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!