Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi legyek? Nem tudom mivel...

Mi legyek? Nem tudom mivel kelene foglakozak!

Figyelt kérdés
Na szoval én 15 éves kisé lusata alacsony fizikai teher biro képeségekel rendelkezö iskolás vagyok. És szoval nem tudom eldönteni mi legyen a foglakozásom vgy mit tanuljak, ere kereresek tanácsokat . Szoval nem szivesen beszélegetek tul sok emberel de nem is elenzem, viszonylag gyorasn hoszutávar tudok ojan dolgokat meg jegyezni ami érdekel és szoval nem menek a nyelvek mert nem érdekelnek . A jo a térlátásom és a kézugyeségem is meg elégé jol tudok álitolag beszédet modani jol átudom verni az emberekte szem rebenés nélkül tudok hazudni és nem erdekelnek az emberek 99,99% nicsen szégyen érzetem és nehezen barát kozok férfiakal viszont könyen szot értek a lányokal feltéve hogy nem tecenek . Ily tulajdonságokal milyen lehetöségek vanak?Elöre is köszönöm . A nem épitö jelemü beszolásokat kérem melözék!

2016. dec. 11. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Vársz még három évet, és mehetsz utcaseprőnek, az lesz a megfelelő.
2016. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utcaseprőnek tökéletesen megfelelnél.
2016. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"jo a térlátásom és a kézugyeségem is"


Valamilyen kézműves mesterséget tanulj ki.

Mit szeretsz csinálni? Rajzolni szeretsz?

2016. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Informatikus, grafikus stb. Ha géppel foglalkozol keveset kell beszélni xd
2016. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Informatikus, az... Egy mondatot nem tud helyesen leírni, te meg egy ilyen kreténre bíznál akár felelősségteljes munkát? Nem vagy normális te sem akkor...
2016. dec. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Legyél politikus. Bocs, inkább ne, mert jól csinálnád, de nem lenne jó a társadalomnak.


Viszont ha segítesz abban, hogy megmondod, hogy mit szeretsz, ha veled tesznek és mit amit utálsz, akkor el tudunk indulni!

2016. dec. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hogy lehet valaki ennyire hülye?Ha lusta vagy kedves kérdező,akkor bizony egy senki leszel nagyobb korodban :).Vagy ribik is kellenek a világba.Vaaagy ne is tanulj semmit,a hobo a legjobb foglalkozás számodra ;).
2016. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mik a hobbijaid? Nem az olvasás, az már biztos, de azért mégis. A legjobb ha az ember olyan munkát választ amiben öröme tellik, amit szeret, aminek látja az eredményét. Sajnos sok ember azért boldogtalan, mert nem szereti a munkáját, ilyen tekintetben fontosat kérdeztél, ami az egész életedet befolyásolhatja. A jó kézügyesség az már valami, ha szeretsz babrálni dolgokkal (festeni, szerelni, javítgatni, alkotni) az is egy irány.
2017. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!