Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt amikor?

Miért érzem azt amikor?

Figyelt kérdés
Egy kàvézóban vagy hasonlo helyeken vagyok hogy mindenki engem bàmul mert teljesen idegen vagyok ezen a vilàgon mintha eszre vennének az emberek hogy nem vagyok oda való . És néha az utcan is ugyerzem hogy mindenki kiszur mintha valami ufo lennek? Tudjatok mint az Eredet c. filmben. Miert van ez? Minek erzem ezt es mi az oka?

#furcsa #érzés #mitollehet
2016. dec. 15. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Most egy egyszerű, de hasznos tanácsot mondok. Szard le. Nem vicc! Egyszerűen ne törődj vele, sokan akármit megadnának, hogy őket bámulják, annyira fel akarnak tűnni. Képesek bohóckodni a tehetségkutatókon százezrek előtt, hogy szerepelhessenek végre az emberek előtt, hogy végre figyelmet kaphassanak. Te nem vagy ilyen, ez nyilvánvaló. Én csak annyit mondok, hogy te ide születtél, ha ide való vagy, ha nem. Ilyenen nem kell problémázni. Nem veled van a baj. Tudod az ember olyan, hogy ha bent van valahol, és egymás után bejön a terembe egy gengszter, egy félmeztelen pasas zöld tüskés hajjal kukorékolva, egy híres politikus a testőreivel, és egy visszahúzódó, nem különösebben feltűnő ember, akkor az emberek az első háromnak a szemébe sem mernek nézni, végig a visszahúzódó emberként fogják bámulni. Ez pszichológia. Ha kigyúrt gengszterek közé raknának, és lenne köztük egy óvodás, akkor te is őt bámulnád, mert ő a legártatlanabb. És jól is tennéd, hogy nem őket bámulnád. És tudod miért? Azért, mert a leggonoszabb, legagresszívebb emberek nem szeretik ha nézik őket. Ha csak rájuk pillantasz agyf*@*szt kapnak, és zavarja őket. Nézd csak őket 1
2016. dec. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, előbb elküldtem az előző válaszom, de már megbántam. Azt akartam volna írni, hogy nézd csak őket 10 másodpercig, és rögtön támadásnak fogják venni. Idegesek lesznek, talán oda is szólnak neked. És miért? mert tényleg rossz ha sokan néznek.


De amit inkább írtam volna helyette:

Nagyon sajnálom, hogy így érzed. De tényleg. Tudom milyen rossz, ha valakit folyamatosan bámulnak. Sokszor én is bámulok valakit, és egy idő után rájövök hogy azért, mert másoknak nem jó a szemébe nézni. Sokszor olyan csúnyán néznek. Mintha úgy gondolnák, hogyha csúnyán néznek, akkor azzal elérik, hogy rájuk szebben nézzenek. Vagy egyáltalán ne. Vagy nem tudom. Kicsit úgy érzem, hogy félnek, mint aki kihúzza magát, hogy kigyúrt ember mellett megy el, stb, érted gondolom mire gondolok. Sajnálom hogy mindenki bámul, biztos vagyok benne, hogy nem érdemled meg. Azt tanácsolom, hogy ne törődj velük, mert különben felidegesíted magad. Legyél erős, bírd ki.Annak kell lenned.

2016. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. dec. 15. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Tényleg az ok érdekel vagy zavar és szeretnéd, ha máshogy lenne? A két dolog nem zárja ki egymást, de az ok ismerete magában nem segít.


Mivel önismeret cím alatt van a kérdés feltételezem nem ufó vagy:) és csak segítő kérdést teszek fel.


Az zavar ha sokan néznek egyszerre,

vagy az zavar ha egy közösség úgy gondolná, hogy nem vagy közéjük való (akár 2 fős kis társaság akár nagyobb)?

2016. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!