Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy változzak meg? Mi legyen...

Hogy változzak meg? Mi legyen az első lépés?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy másra már nem tudok gondolni csak a drogokra...Elég fiatal vagyok mindenemet rátettem már pénz,család,barátok,csaj stb.. Hogy tudom el felejteni a cuccot ? Régen rosszul voltam ha nem csináltam semmit mára már javult a helyzet már nem remegek semmi bajom nincs ha nem csinálom csak annyi hogy hiányzik az érzés.Nincs konkrét anyag ami kell bármi jó csak legyek hatás alatt.. nem tudom elfelejteni már csak hatás alatt érzem jól magam. Mit tegyek mert ez igy már k..vára nem jó ?

2016. dec. 31. 09:58
 1/3 anonim válasza:
100%
Fordulj orvoshoz, ő biztosan tud neked segíteni. Fiatal vagy ne tedd tönkre az életed a drogokkal,előtted van az egész élet.
2016. dec. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
orvos, aztán majd beutal egy elvonóra.
2016. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg úgy érzed, hogy egyedül is ellen tudsz állni neki, addig nem kell orvoshoz fordulnia. Bár tanácsot kérhetsz tőlük, vagy akár itt a GYK egészség kategóriájában, mert gyakran látogatják orvosok.


Azért adok én egy tanácsot. Több dologra is elég keményen rászoktam, és nem tudtam szabadulni tőlük. Nem drogokra, de majdnem. Nem kellemes beszélni róluk. De úgy sikerült enyhítenem a szokásaimat, hogy amikor megkívánom, akkor minden erőmet összeszedem, és csak azért sem csinálom meg. Minél rosszabb az érzés, akkor sem. Ellenállok neki szándékosan. Szenved ilyenkor az ember, de valójában csak az elméje játéka. Az agyból jön az egész. Foglald el magad, hallgass zenét, kezdj el rajzolni, vagy akármi, amivel csak tudod, tudatosan foglald el magad. Ha orvoshoz elvonóra mész, ott is ez lesz, esetleg szereket kapsz, stb. Tehát a leszokás része így is úgy is ugyanolyan rossz lesz, de otthoni közegben hátha könnyebben fog menni. Drukkolok neked, hogy sikerüljön leszoknod róla! :)

2017. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!